İkram Korkmaz Seçim Sonuçları
Haberler » Güncel » İkram Korkmaz Seçim Sonuçları - Haber

İkram Korkmaz Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde İyi Parti ERZURUM TORTUM belediye başkan adayı olan İkram Korkmaz isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

İkram Korkmaz Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde İyi Parti ERZURUM TORTUM belediye başkan adayı olan isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. ERZURUM TORTUM ilçesinde toplam 8 aday ile yarışan İkram Korkmaz isimli İyi Parti adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde İyi Parti ERZURUM TORTUM adayı İkram Korkmaz kimdir? İyi Parti ERZURUM TORTUM adayı İkram Korkmaz yüzde kaç oy aldı?

İkram Korkmaz Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde İyi Parti ERZURUM TORTUM belediye başkan adayı olarak gösterilen İkram Korkmaz TORTUM ilçesinde % 3,01 oranında oy almıştır. TORTUM ilçesinde % 3,01 oranında oy olan İkram Korkmaz adlı İyi Parti adayı toplamda 379 adet oy sayısına ulaştı.

ERZURUM TORTUM ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.

Manşet

Haberler