İkiz Bebek Beklediğini Açıklayan Sinem Öztürk Kimdir?

İkiz Bebek Beklediğini Açıklayan Sinem Öztürk Kimdir?

Bodrum'da katıldıkları Türk Film Haftası'nda ikiz erkek bebek sahibi olacaklarını duyuran Sinem Öztürk kimdir?

İkiz Bebek Beklediğini Açıklayan Sinem Öztürk Kimdir?

Kiralık Aşk dizisiyle bir dönem adından söz ettiren oyuncu Sinem Öztürk, 24 Mayıs 2016 yılında evlendiği yapımcı Mustafa Uslu ile ikiz erkek bebek beklediklerini açıkladı.

SİNEM ÖZTÜRK KİMDİR?

Sinem Öztürk, 9 Ocak 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Tam adı Gözde Sinem Öztürk olan oyuncu, aslen Mudurnuludur. Öztürk, İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Sinema-TV Bölümünden mezun oldu.

BİZ ONU ARKA SIRADAKİLER 'GAMZE' OLARAK TANIDIK

Güzel oyuncu, 2007 - 2011 yılları arasında yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın yaptığı "Arka Sıradakiler" dizide Gamze karakterini canlandırdı. 2012 - 2013 yıllarında "Huzur Sokağı" adlı dizide rol aldı. 2013 yılında tasarım dünyasından haberlerin yer aldığı "Fikir Atölyesi" programında, TRT Türk'te sunuculuk yaptı. 2014 yılının Aralık ayında "Yusuf ve Yusuf" adlı sinema filminde oynadı. 2015 yılında ise popüler olmasını sağlayan Kiralık Aşk'da yer aldı.

İKİZ BEBEK BEKLİYOR

Sinem Öztürk, ilk olarak 2008 yılında Serkan Balbal ile evlendi fakat 2010 yılında çift ayrıldı. 15 Haziran 2013 tarihinde iş adamı GürselŞatır ile evlenen Öztürk, 2014 yılında ayrıldı. Son olarak 24 Mayıs 2016 yılında yapımcı Mustafa Uslu ile dünyaevine giren oyuncu şu sıralar ikiz erkek bebek beklediğini açıkladı.