İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'dan İstanbullulara kar çağrısı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'dan İstanbullulara kar çağrısı

Haberler.com - Haberler | Güncel

İBB Başkanı İmamoğlu İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışının yarın da devam edeceğini belirterek, "İstanbulluları zorunlu olmadıkça şahsi araçlarını kullanmamaları, toplu taşımayı tercih etmeleri konusunda uyarmak isterim. Bugün olduğu gibi yarın da bu çağrımıza lütfen uyunuz" dedi.

İBB Başkanı İmamoğlu, hava tahminine göre kar yağışının yarın da devam edeceğini belirterek vatandaşlara çağrıda bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Twitter hesabından uyarılarda bulunarak "Hava tahminine göre kar yağışı yarın da devam edecek. İstanbulluları zorunlu olmadıkça şahsi araçlarını kullanmamaları, toplu taşımayı tercih etmeleri, araçlarda da mutlaka kar lastiği kullanılması konusunda uyarmak isterim." dedi.

İBB Başkanı İmamoğlu, paylaşımında "Bugün olduğu gibi yarın da bu çağrımıza lütfen uyunuz" ifadelerini kullandı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'dan İstanbullulara kar çağrısı
Haber Yorumları (15)
HACI KEMENTOĞLU: zoruna giden yandaşlar var başkan senin orda olmandan bu sözde ne var çık yalan de yarın uzaya gidiyoz diye inanan ahmak çok kar yayınca su haberi yapamayacaz diye yamasın duğasına çıkın siz
ZEVCAN: şimdi istanbulda olmak vardı derken heryer tıkalı ibbb ekrem tatilde kayıyor istanbulluya kar havasında yollar kapalı.
HAZMEDEMEYENLER: adam kötü bişeymi demiş arkadaş anlamıyorum valla sevmeyebilirsiniz sonra yolda kaldımı vay efendim şöyle olmuş böyle olmuş kendi can güvenliğiniz için demiş yoksa umurundamı olur ve yine sizleri süşünüyor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title