Huzur Haberleri

Huzur haber, Huzur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Huzur - 18.9.2020
GRAFİKLİ- Teröristlerin korkulu rüyası "Yıldırım" operasyonları
İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, beraberinde Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu ile 2017 rakımlı Cudi Dağı'nda başlatılan "Yıldırım- 1 Cudi Operasyonu"na ilişkin Jandarma Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Alper Sır'dan aldığı brifingin ardından huzurun tesis edilemediği, vatandaşın özgürce dolaşamadığı hiçbir alan ve tek bir terörist kalmayıncaya kadar mücadelenin devam edeceğini bildirdi.
Huzur - 18.9.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının başlattığı kurtuluş mücadelesinde vatanın bölünmez bütünlüğüne, birlik ve beraberliğine yönelen tüm tehditleri saf dışı bırakma başarısını, azim ve kararlılığını gösteren büyük bir millet olduğuna dikkati çeken Tutulmaz, şunları kaydetti: "Büyük kahramanlıklarla dolu, destansı kurtuluş mücadelesinin başarıya ulaşması, vatanı, bayrağı, milleti uğrunda canını seve seve veren aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz sayesindedir. Ülkemizin bağımsızlığı, bölünmez bütünlüğü ve varlığını korumak, milletimizin huzuru, birlik ve beraberliğini sağlamak için canları pahasına cepheden cepheye koşarak bu uğurda şehit olmayı göze alan gazilerimiz vatanseverliğin ve kahramanlığın birer sembolüdür.
Huzur - 18.9.2020
Son Dakika | Vali Soytürk'ten 19 Eylül Şehit ve Gaziler Günü mesajı
Şehitlik ve gaziliğin milletin gönlündeki en yüce makamlar olduğunu ifade eden Soytürk, şunları kaydetti: "Devletini ve milletini canından aziz bilerek bu ulvi makamlara yükselmiş olan şehit ve gazilerimiz, her zaman milletimizin gurur kaynağı olmuştur. Ülkemizin bağımsızlığı ile huzur ve güvenliğini muhafaza etmek için her türlü fedakarlığı ortaya koyan ve bu uğurda tereddüt etmeden canlarını feda etmeyi göze alan gazilerimiz, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleri ve Türk kahramanlığının sönmeyen meşaleleridir.
Huzur - 18.9.2020
Aliağa TOKİ projesinde çalışmalar başladı
Yaklaşık 6 bin kişinin müracaatta bulunduğu Aliağa TOKİ konutları için hak sahipliği belirleme kuraları şubat ayında Aliağa Belediyesi Enka Spor Salonu'nda noter huzurunda ve idare yetkililerinin denetiminde gerçekleştirilmişti.
Huzur - 18.9.2020
Son dakika haberi | Kayseri'de "Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni" düzenlendi
Bugün şanlı bayrağın gölgesinde özgürce ve huzurlu bir şekilde yaşanılmasının şehitler ve gaziler sayesinde olduğunu vurgulayan Günaydın, şunları kaydetti: "Şehit ve gazilerimiz ülkemizin gerçek sahipleridir.
Huzur - 18.9.2020
Paris Büyükelçisi Musa, Türkiye ile Fransa arasındaki ilişkiyi değerlendirdi Açıklaması
Musa, "Bunun arkasındayız. Bir taraftan Libya'da uluslararası meşruiyeti olan hükümeti savunuyormuş gibi yapıp, diğer taraftan Hafter desteklenemez. Bu bakımdan, Türkiye, Libya'da tarihi bir sorumluluk üstleniyor. Zira bu tarihi sorumlulukla Türkiye, Libya'ya huzur ve istikrar getirdi.
Huzur - 17.9.2020
Son dakika haberleri! Ordu'da Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni
Bu topraklara canını veren tüm ecdadı, şehitleri, kahraman gazileri şükran, minnet ve rahmetle andığını vurgulayan Sonel, "Sizler hepimizin başımızın tacısınız. Sizlere sağlıklı, mutlu, huzurlu günler temenni ediyoruz.
Huzur - 17.9.2020
Yalvaç'ta huzurevi ve rehabilitasyon merkezi hizmete açıldı
Isparta'nın Yalvaç ilçesinde bir iş insanı tarafından yaptırılan huzurevi ve rehabilitasyon merkezi, hizmet vermeye başladı.
Huzur - 17.9.2020
Van'da Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni
Şehitlik ve gaziliğin Türk milleti için daima büyük bir onur olduğunu belirten Bilmez, şunları kaydetti: "Vatanın birlik ve bütünlüğünü korumak, ülkenin her köşesinde huzur ve güvenliği sağlamak için canlarını feda eden kahramanlarımıza şükran ve minnet borçluyuz.
Huzur - 17.9.2020
CHP Grup Başkanvekili Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"2014'teki Devlet Bahçeli'yi özlüyorum" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin TTB'ye ilişkin açıklamalarına işaret eden Altay, şu değerlendirmeyi yaptı: "2014'teki Devlet Bahçeli'yi özlüyorum. Erdoğan, ne zaman sıkışsa Bahçeli açıklama yapıyor. Hatırlatmak isterim ki; Sayın Bahçeli de bir sağlık sorunu yaşadı. Sayın Bahçeli'yi sağlığına kavuşturanlar da TTB üyeleriydi. Doktorlara gönül borcumuz var. Sayın Bahçeli, 30 bin sağlık çalışanının koronavirüse yakalandığını biliyor mu? 100'e yakın sağlık çalışanının hayatını kaybettiğini bilmiyor mu? Sayın Bahçeli'nin gündeminde sarayın israfı, sağlık çalışanlarının artan iş yükü, esnaf, çiftçi, öğrenci, çöpten ekmek toplayanlar, öğrenci yok. Varsa yoksa Erdoğan sıkıştığında, kamuoyunda prestij kaybettiği anda Sayın Bahçeli ortaya bir laf atıyor kendince Erdoğan'ı rahatlatmaya çalışıyor." CHP Grup Başkanvekili Altay, "İçişleri Bakanı, tehdit etmediği bir Anayasa Mahkemesi Başkanı kalmıştı onu da tehdit ederek 'tehdit işleri bakanlığı' olarak görevini yapmanın derin iç huzurunu yaşıyordur herhalde.
Huzur - 17.9.2020
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin şantaja ve haydutluğa boyun eğmeyeceği anlaşılmıştır
'GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMIYORUZ' Erdoğan, teröristlerin kalleş saldırıları dolayısıyla yavaş ilerleyen yatırımların artık çok daha süratli bir şekilde hizmete sunulduğunu dile getirerek, şunları kaydetti: "Dağdaki katil sürülerinin başlarını kaldırmalarına nasıl fırsat vermiyorsak, onların şehirdeki uzantılarına da müsamahakar davranmıyoruz. Teröre bulaşan, şiddeti teşvik eden, elindeki imkanları terör baronlarının emrine veren her kim olursa olsun, gözünün yaşına bakmıyoruz. Yapanın yanına kar kaldığı terörün ve teröristin farklı bahanelerle meşrulaştırıldığı, yazarların, aydınların, siyasetçilerin teröristlere canlı kalkan olduğu eski Türkiye artık tamamen geride kalmıştır. Sırtını millet yerine terör ele başlarına dayayanlar, dağdaki çapulculara güvenerek devletimizi tehdit edenler boylarının ölçüsünü almıştır. Türkiye'yi terörle esir alma girişimleri hamdolsun başarısızlığa uğramıştır. Türk milleti çukur eylemlerinde sadece şehir eşkıyalarını değil, aynı zamanda bölücü hevesleri de toprağa gömmüştür. Suriye'de gerçekleştirdiğimiz operasyonlarıyla, ülkemizi güneyinden bir terör koridoruyla kuşatma girişimlerini akamete uğrattık. Irak'ın kuzeyini bölücü terör örgütü için güvenli bir liman olmaktan çıkardık. DEAŞ'tan FETÖ'süne DHKPC'sine kadar insanımızın canına, malına, kutsalına saldıran ne kadar alçak varsa hiçbirisine aman vermiyoruz." 'ŞANTAJ VE HAYDUTLUĞA BOYUN EĞMEYECEĞİMİZ ANLAŞILMIŞTIR' "Doğu Akdeniz'de ülkemizin ve KKTC'nin uluslararası hukuktan doğan meşru haklarını sonuna kadar savunuyoruz" diyen Erdoğan, şunları kaydetti: "Akdeniz'deki en uzun kıyı şeridine sahip ülkemizi birilerinin sahillerimize hapsetmesine izin vermeyeceğiz. Tehdit dilinin işe yaramadığı, Türkiye'nin şantaja ve haydutluğa boyun eğmeyeceği artık konunun tüm muhatapları tarafından anlaşılmıştır. Son günlerde meselenin çözüm yeri olarak diplomasi masasının öne çıkarılması, elbette ülkemizin kararlı duruşunun sonucudur. Biz de başından beri bu meselede sorunun diyalogla, müzakereyle komşuluk hukuku içinde çözüme kavuşturulması gerektiğini savunduk. Karşı tarafın kışkırtmalarına, çocuksu davranışlarına rağmen biz hep haklı olmanın, büyük devlet olmanın vakarıyla hareket ettik. Sürecin bu aşamaya gelmesinde Türkiye'nin sağduyulu, soğukkanlı, ama bir o kadar da dirayetli tavrının önemli payı vardır. Bundan sonra gereken olgunluğu özellikle göstermeye devam edeceğiz. Ülkemizle beraber bölgemizin de barış, huzur ve istikrarı için çalışmayı sürdüreceğiz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Huzur Haberleri | Huzur Haber - Haberler - Sayfa 7 - Huzur haberleri, son dakika huzur haber ve gelişmeleri burada. Edirne Valisi Canalp'ten Gaziler Günü mesajı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 05:52:49. #1.15#
title