HÜSEYİN PEKER HABERLERİ

Hüseyin Peker Haberleri

Hüseyin Peker haber, Hüseyin Peker son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Peker - 28.2.2020
Samsun'a şehit ateşi düştü
Tek çocuk ve bekar olduğu öğrenilen Peker'in, anne-babasının ayrı olduğu, baba Hüseyin Peker'in İstanbul'da yaşadığı bildirildi.
Hüseyin Peker - 11.12.2018
Geçmişin İzleri Bu Dükkanda
BODRUM'da yaşayan Hüseyin Peker (41), Türkiye ve yurt dışındaki 2'nci el pazarlarından 20 yıl boyunca 10 bini aşkın ürün topladı.
Hüseyin Peker - 11.12.2018
Dha Yurt Bülteni-2
Erik yiyen çocuklar Genel ve detay görüntü Haber- Kamera: Burak Alper KUŞ/YATAĞAN (Muğla), ========================================================== 4)GEÇMİŞİN İZLERİ BU DÜKKANDA MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde yaşayan 41 yaşındaki Hüseyin Peker, Türkiye ve yurt dışındaki 2'nci el pazarlarından 20 yıl boyunca 10 bini aşkın ürün topladı.
Hüseyin Peker - 22.2.2018
Ünidokap Üst Kurulu Toplandı
OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç başkanlığında Senato Salonu'nda düzenlenen toplantıya, DOKAP Başkanı Ekrem Yüce, DOKAP Genel Sekreteri Prof. Dr. Yusuf Demir ile ÜNİDOKAP üyesi üniversitelerden Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Asım Ören, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Bilgin, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Tilki ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Peker ile Avrasya Üniversitesi Rektörü Prof.
Hüseyin Peker - 16.2.2018
Vali Kaymak: "Dünyada Yılda 1,6 Milyondan Fazla Çocuk İstismara Uğruyor"
Konuşmaların ardından basına kapalı olarak gerçekleştirilen panelde OMÜ İlahiyat Fakültesi Din Psikolojisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Peker, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Sevda Aydın Bülbül, OMÜ Tıp Fakültesi Çocuk Ergen Psikiyatrı Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.
Hüseyin Peker - 9.1.2018
Okul Bahçesinde Hasat Sevinci
Lise Müdürü Arif Yaşasınoğlu da "Okulumuzun tüm kademeleriyle yürüttüğü Yeşil Terapi Projesi ile yıllardır endişe ettiğimiz genç nesillerimiz için çok büyük bir iş yapıldığını düşünüyorum. Doğa ile düşman olan kimse ile dost olamaz. Biz doğa ile dost, gerçek sevgi ve saygı sahibi nesiller hedefliyoruz." ifadesini kullandı. Öğrencilerden Hüseyin Peker, bitkilerin büyüme sürecine bizzat tanık olmanın heyecanını yaşadığını söyledi.
Hüseyin Peker - 21.9.2017
Dha Yurt Bülteni-13
Kentin çeşitli cadde ve sokaklarında gün boyu yapılan denetimlerde, servis şoförlerinin ehliyetleri, ruhsatları, sigorta belgeleri, izin belgesi, servis belgesi, öğrenci sayısı, araç sesli ikaz sistemi, emniyet kemeri gibi kontroller yapıldı. Son 1 haftada 475 servis minibüsü denetlenirken, 24'üne cezai işlem uygulandı. Denetimlerde araç içerisine giren trafik polisleri öğrencilere emniyet kemerinin önemini ve okul çantalarının koltuk altına alınması uyarısında bulundu. Uygulamaların aralıksız devam edeceğini belirten Trafik Denetleme Şube Müdürü Mustafa Sincanlıoğlu, geçen yıl yapılan denetimlerde toplamda 945 araca ceza kesildiğini hatırlatarak, bu cezaların 329'unun sürücünün kendisine, 616'sının ise plaka kesildiğini söyledi. Sincanlıoğlu, "Ayrıca denetimlerde arkadaşlarımız araçlarda hareketlilik arz eden çantaların koltuk altlarına konulması gibi uyarılarda bulunuyor. Belirlenen kurallara uymayanlara ceza kesiyoruz" dedi. Servis şoförü Çağlar Muratoğlu, denetleme yapan polislere teşekkür ederek, "10 yıllık şoförüm. İki okuldan öğrenci taşıyorum. Öğrencilerin sağlıklı ve sıhhatli evlerine ulaşmalarını sağlıyoruz. En çok emniyet kemeri ve evraklara dikkat ediyoruz" dedi. Türkiye'de yaşanan olaylardan etkilendiklerini sözlerine ekleyen Muratoğlu, "Türkiye'de bir servis şoförünün hatası, 3 milyon şoför varsa hepsini etkiliyor. Ceremesini onlar çekiyor. Buradakiler hepimizin çocukları. Denetimler sürekli yapılsın" diye konuştu. Fazla yolcu taşımaktan 95 TL ceza kesilen servis şoförü Hüseyin Peker ise 7 yılda ilk kez ceza yediğini söyledi.
Hüseyin Peker - 28.8.2017
Artvin'de Mikrokredi Dağıtım Töreni
Törene, Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Aziz Akgül, ANG Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Gökyiğit, Çoruh Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Peker de katıldı.
Hüseyin Peker - 16.4.2016
21. İzmir Kitap Fuarı Açıldı
Behçet Necatigil 100 Yaşında TÜYAP, edebiyatımızın büyük ustalarını 100. yaşlarında etkinliklerle anmaya devam ediyor. Bu kapsamda İzmir Kitap Fuarı'nda Behçet Necatigil'in 100. yaşı panel, söyleşi ve sergi ile kutlanacak. 16 Nisan Cumartesi günü 16.30-17.30 saatleri arasında Mahmut Temizyürek ve Ayşe Sarısayın'ın konuşmacı olarak katılacakları "Sevgilerde - Behçet Necatigil 100 Yaşında" ve aynı gün saat 15.15-16.15 saatleri arasında Yüksel Pazarkaya'nın konuşmacı olacağı "Unutulmak İsteyen Şair: Behçet Necatigil" söyleşisi; 21 Nisan Perşembe günü 13.00-14.00 saatleri arasında Yusuf Alper'in yöneteceği, Yunus Koray, Hüseyin Peker, Murat Acar ve Seval Arslan'ın konuşmacı olacakları "100.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Peker Haberleri | Hüseyin Peker Kimdir - Haberler - Hüseyin Peker haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Peker kimdir, hayatı ve biyografisi. Özsaray: Olağan Hikaye, geçmişin birikimini yeni kuşakla buluşturacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 09:15:28. #1.14#
title