HOTİÇ, 2013-2014 /Kış Koleksiyonu'nu 75. Yılına Adıyor

HOTİÇ, 2013-2014 /Kış Koleksiyonu'nu 75. Yılına Adıyor

2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu'yla 75. yılını kutlayan HOTİÇ, sezonun trendlerini farklı dokunuşlarla buluşturuyor.

HOTİÇ, 2013-2014 /Kış Koleksiyonu'nu 75. Yılına Adıyor

diyen HOTİÇ, 75. yıl heyecanını tasarımlarında canlandırıyor.

75. yılda HOTİÇ Kadını

75. yıl Sonbahar/Kış Koleksiyonu'nda yenilenen rengi mürdüme odaklanan HOTİÇ, 40'lı ve 50'lili dönemlere göz kırpıyor. Yıllar içerisinde çarpıcı bir yolculuğa çıkan HOTİÇ 75. yıl Sonbahar/Kış Koleksiyonu, bilekten bağlı rugan botlar, Mary Jane tarzı yuvarlak burunlu, direkli govalar ve Sexy T- bantlarla kadınsı, şık bir şova dönüşüyor.

Maskülen tarzı bağcıklı metalik deriler ve troklarla süslenen vintage bağcıkların buluşması eski ve yeninin muhteşem kombinine şahit oluyor.

Kroko ve piton baskı deriler bu sezonda farklı renkler ve metalik finisajlarla karşımıza çıkıyor. Sezonun vazgeçilmezi Oxford tarzı ayakkabılar genç ve canlı bir stil yaratıyor.

Sezonun olmazsa olmazı metalik deriler farklı tonlarda karşımıza çıkıyor. Metalik silver, gold ve bronz en çok tercih edilen renkler arasında.

Kış sezonunda ayakkabıda kullanılan aksesuarlar oldukça dikkat çekici bir hal alıyor. Metal künyeler, demir troklar, zincir detayları, metal fermuarlar, topukta görülen metal plakalar HOTİÇ Kadınına şık bir görünüm sunuyor.

Chelsea botlar 75. yılda baskın karakterini ortaya koyarken, dolgu taban ayakkabı ve botlar elit ve rahat bir tarzla göz alıyor.

75. yılda HOTİÇ Erkeği

Endüstriyel etkiler ve renklerde, 75. yılı her zamanki duruşuyla modern, şehirli, klasik bir tarzla kutlayan HOTİÇ Erkeği, Oxfordlar, deriler, mürekkep maviler, şarap kızılları ile güncel ve köklü bir stil yakalıyor.

Koleksiyonda parlak ruganla harekete geçen erkekler, fantastik ve şehirli bir dünyada yaşıyor.

Sportmen erkeklerse bu yıl çok şanslı. Kış sporlarından ilham alınan temada, rahatlığın ön planda olduğu günlük ve spor ayakkabı modelleri, kumaş ve imperteks gibi farklı malzemelerin deriyle kombinlendiği fütüristik hissiyatlı bir görünümle karşımıza çıkıyor.