Raylara düşen çocuğu canını hiçe sayarak kurtardı! O anlar kamerada

Raylara düşen çocuğu canını hiçe sayarak kurtardı! O anlar kamerada

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Hindistan'da annesiyle birlikte tren istasyonunda yürüyen küçük çocuk dengesini kaybedip raylara düştü. Trenin geldiğini gören istasyon çalışanı ise canını hiçe sayarak küçük çocuğu kurtardı. O anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

Hindistan'da Mumbai kentindeki Vangani Tren İstasyonu'nda annesiyle birlikte yürüyen çocuk aniden dengesini kaybederek raylara düştü. Olay karşısında şoka giren anne çocuğunun düşüşünü çaresizce izlemek zorunda kaldı.

RAYLARA ATLAYIP KURTARDI

Çocuğa doğru hızla yaklaşan treni farkeden istasyon çalışanı Mayur Shelkhe ise bir an olsun düşünmeden raylara atlayarak çocuğu ezilmekten kurtardı. O anlar an be an istasyona ait güvenlik kamerasına yansıdı.

Raylara düşen çocuğu canını hiçe sayarak kurtardı! O anlar kamerada

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (2)
MUSTAFA LEVENT: kadın korkusundan yaklaşamıyo bile nasıl anneyse artık! anneler böyle durumlarda tereddüt bile etmeden kendi canlarını hiçe sayar diye bilirdik annesi değil muhtemelen kurtaranda babası olsa gerek
ZEYNEP NURSEN: Kılpayı kurtarmış
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title