Sahaya girip hünerlerini sergilediler! Dar alanda kısa pas yapan ayılar viral oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Sahaya girip hünerlerini sergilediler! Dar alanda kısa pas yapan ayılar viral oldu

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Hindistan'da amatör bir futbol sahasını basan ve topa el koyan iki ayı, bir süre hünerlerini sergiledikten sonra topla kayıplara karıştı. Bu görüntü, sosyal medyada en çok izlenen görüntülerden biri oldu.

Hayvanların toplarla arasının iyi olduğu bilinir. Ancak ilk defa, ayıların futbol topuyla hünerlerini sergilediğine şahit olundu.

SÜRPRİZ ŞEKİLDE SAHAYA GİRDİLER

Hindistan'ın Odisha eyaletine bağlı Nabarangpur bölgesinin Sukhigaon köyünde amatör bir futbol maçı, iki sürpriz ziyaretçiyle yarıda kaldı. Açık alanda futbol maçı yapan bir grup genç, ormanlık alandan iki ayının kendilerine doğru yaklaştığını fark etti ve topu bırakarak bölgeden uzaklaşmaya başladı.

DAR ALANDA KISA PAS YAPTILAR

Ancak ayıların topla oynamaya başladığını gören gençler, zararsız olduklarını anlayınca o anları cep telefonu kamerası ile kaydetmeye başladı. Görüntülerde, anne ve yavru ayının futbol topuyla oynamaktan büyük keyif aldığı ve paslaştıkları görüldü. O anlar sosyal medyada kısa sürede yayılarak viral olurken, ayıların bir süre sonra topla birlikte alandan uzaklaştığı belirtildi.

Sahaya girip hünerlerini sergilediler! Dar alanda kısa pas yapan ayılar viral oldu
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
Kukari Badi:Bizim milli takımın orta sahasına koy şimdikilerden daha iyi oynarlar.
500