Her şey bir anda oldu! Öfkeli müşteri, sıcak çorbayı kasiyerin yüzüne böyle fırlattı - Haberler
Haberi Paylaş

Her şey bir anda oldu! Öfkeli müşteri, sıcak çorbayı kasiyerin yüzüne böyle fırlattı

Haberler.com, Gözde Nur Bayar - Dünya
 - Güncelleme:

Teksas'ta bir kadın, beğenmediği çorbayı tartışma yaşadığı restoran çalışanının yüzüne fırlattı. Olay sonrası saldırgan restorandan kaçarken, personel ise yaşadıklarını çektiği bir video ile anlattı. Kadın, çorbanın yüzüne fırlatıldığı anları "Çorbanın sıcaklığını hissettiğimi hatırlıyorum, gözlerim çok fena yandı. Burnum yanıyordu. Bir anlığına nefesimi kesti sanki. Gerçekten tüm bunların şokundaydım" sözleriyle anlattı.

Abd'nin Teksas eyaletinde bir kadın, Temple'daki bir restoranı arayıp oradan aldığı çorba hakkında şikayette bulundu. Daha sonra restorana dönen kadın, telefonda çorba yüzünden tartıştığı personele çorbayı fırlatırken görüntülendi. NBC'ye bağlı haber kanalı KCEN-TV, çorbayı atan kadının kimliğini tespit edemediğini bildirdi.

Restoran çalışanı Broland, olayı ve hissettiklerini açıklamak için iki TikTok videosu çekti. Videolardan birinde Broland, müşterinin, aldığı çorbanın çok sıcak olduğunu ve üzerine yerleştirilen plastik kapağın eridiğini iddia ettiğini söyledi. Broland, müşteriden özür dilediğini ve kendisine para iadesi teklif ettiğini, ancak kızgın müşterinin onu taciz etmeye devam ettiğini ve daha sonra restorana geri döndüğünü söyledi.

Personel ayrıca müşterinin parasını geri ödeme tekliflerini dinlemediğini iddia etti. Çorbanın yüzüne fırlatıldığında şaşkına döndüğünü söyleyen Broland, "Gözlerim yanıyordu, burnum kanıyordu, çok ağrım vardı. Onu sildiğimde ve neredeyse tekrar görebildiğimde beni en çok çarpan şey baharatlar oldu. Çorbanın sıcaklığını hissettiğimi hatırlıyorum, gözlerim çok fena yandı. Burnum yanıyordu. Bir anlığına nefesimi kesti sanki. Gerçekten tüm bunların şokundaydım" dedi.

Çarşamba günü restoran, kadının eylemlerini kınayan bir bildiri yayınladı ve müşterilerin personele saygılı olması gerektiğini söyledi.

Gündem Editörü Haberler.com - Dünya

Teksas, ABD, Dünya, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Ozzy Bjk:

Çorbadaki sıkıntı ne? Onu yazsaydınız bari!! Çorbanın soğuk olduğu kesin onu anladık, herhalde çorba soğuk tartışması çıktı.

AJ B:

kasik degil plastik kapak ta zaten haberlerde yazmislar, neden okumadin ?

AJ B:

Video da ki bayan .corba yuzune atilan bayan, corba cok sicakmis plastik kasik erimis diyor.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title