Hava koşulları nedeniyle uçuş 40 dakika ertelenince, pilot yolculara pizza ısmarladı

Hava koşulları nedeniyle uçuş 40 dakika ertelenince, pilot yolculara pizza ısmarladı

Hava koşulları nedeniyle uçuş 40 dakika ertelenince, pilot yolculara pizza ısmarladı
Haberler.com - Haberler | Dünya

ABD'de Florida'dan Kuzey Carolina'ya gerçekleşmesi planlanan uçuş, kötü hava koşulları nedeniyle 40 dakika ertelendi. Daha sonra fırtına nedeniyle Güney Carolina'ya inmek zorunda kalan uçak pistte bir saat 22 dakika tekrar havalanmak için beklerken bu sırada uçağın pilotu yolculara pizza ısmarladı.

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir havayolu şirketine ait 4798 sefer sayılı uçuşu, 4 Mayıs'ta Key West, Florida'dan Charlotte, Kuzey Carolina'ya uçmayı planlıyordu. Kötü hava koşulları nedeniyle 40 dakika geç kalkan uçak, daha sonra fırtına nedeniyle Charleston, Güney Carolina'ya inmek zorunda kaldı.

"MÜRETTABATIMIZLA GURUR DUYUYORUZ"

Charleston havalimanının pistinde 1 saat 22 dakika yeniden havalanmayı bekleyen uçağın pilotu ise yolculara pizza ısmarladı. Adının John olduğu öğrenilen pilot, altı saatin ardından uçağı Charlotte'a ulaştırırken olayla ilgili konuşan yetkili, "Mürettebatımızla gurur duyuyoruz" dedi.

Haber Yorumları (7)
CUKCA CUKCA: keske hayatında 1 kere olsun thy ıle ucsaydın
NEBİ YARİŞ: Öyle diyorsunuz da THY ne kadar rötar yapsa yolcularına havaalanlarında yiyecek içecek ısmarlıyor ve uçuş esnasında verilen tüm ikramlar ücretsizdir ben yüzlerce defa THY la uçtum galiba bu olumsuz konuşanlar hiç hayatlarında uçak görmemişler yada pgs ile uçmuşlar
YAN KOMŞU : Bizde olsa koltuk işgal parası alırlardı
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title