Hatice Demir Haberleri

Hatice Demir haber, Hatice Demir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hatice Demir 17.1.2020
İntihar eden arkeolog Merve'yi, kadın avukatlar savunacak
GAZİANTEP'te Zeugma Mozaik Müzesi'nde görev yaparken izin için geldiği memleketi Diyarbakır'da ağabeyi Ömer Ozan'ın evinde intihar eden arkeolog Merve Kaçmış'ı (33), Diyarbakır Barosu avukatları Aslı Pasinli ve Hatice Demir savunacak.
Hatice Demir 17.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ Deniz TOKAT/DENİZLİ, -  ============ İntihar eden arkeolog Merve'yi, kadın avukatlar savunacak   GAZİANTEP'te Zeugma Mozaik Müzesi'nde görev yaparken izin için geldiği memleketi Diyarbakır'da ağabeyi Ömer Ozan'ın evinde intihar eden arkeolog Merve Kaçmış'ı (33), Diyarbakır Barosu avukatları Aslı Pasinli ve Hatice Demir savunacak.
Hatice Demir 16.1.2020
Kalp nakli bekleyen lise öğrencisi hayatını kaybetti
Cenaze namazına katılan anne Hatice Demir ve okul arkadaşları gözyaşı döktü.
Hatice Demir 16.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ-10
Annesiyle Antalya'da yaşayan Cemal Azboy, geçen aralık ayında Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'nde geçirdiği kalp kapağı ameliyatı sonrasında taburcu olmayı beklerken aniden fenalaşıp bayıldı. Kalbi duran Azboy, makineye bağlanarak hayatta tutuldu. Yaklaşık bir ay makineye bağlı yaşatılan Azboy için müjdeli haber geçtiğimiz Pazar günü Trabzon'dan geldi. 56 yaşında hayatını kaybeden bir kişinin doku ve kan örnekleri, Cemal Azboy ile uyumlu çıktı. Azboy, ameliyata girerken nakil yapılacak kalpte ağır enfeksiyon tespit edildi ve nakil gerçekleşmedi. Tekrar makineye bağlanan Cemal Azboy, yaşam mücadelesini dün gece kaybetti. Bu sabah uçakla Antalya'ya getirilen Azboy'un cenazesi Uncalı Şehir Mezarlığı'nda yıkandı. Mezarlıkta kılınan cenaze namazına gencin okul arkadaşları katıldı. Musalla taşına konulan Azboy'un tabutuna sarılan gençleri, görevliler sakinleştirmekte zorlandı.  Ayakta durmakta zorlanan Cemal Azboy'un annesi Hatice Demir, "Çok üzgünüz.
Hatice Demir 12.1.2020
Makineye bağlı yaşatılan Cemal için bulunan kalpte enfeksiyon (2)
ENFEKSİYON TESPİT EDİLİNCE NAKİL YAPILMADI Ankara'da 1 aydır makineye bağlı yaşatılan Cemal Azboy için bulunan vericinin kalbinde enfeksiyon tespit edilince nakil gerçekleşmedi. Trabzon'dan gönderilen, kilo başta olmak üzere tüm kan ve dokuları uyumlu çıkan kalbin nakli için Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'ndeki doktorlar ameliyathanede hazırlıklarını yaptı ve öğle saatlerinde ameliyata girdiler. Ancak yapılan son tetkiklerde, vericinin kalbince enfeksiyon tespit edilince, nakil gerçekleşmedi. Kötü haberi alan anne Hatice Demir, "Operasyondan Sağlık Bakanlığı'nın haberi vardı.
Hatice Demir: Cemal, kalp nakli bekliyorHatice Demir 6.1.2020
Hatice Demir 27.8.2019
Oltu'da trafik kazası: 3 yaralı
Kazada, sürücüler ile Hatice Demir (70) yaralandı.
Hatice Demir 9.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 5
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------- Şeftali bahçesi Hasad yapılırken Üretici Ahmet Aslan ile röp İşçiler kasalara dizerken İşçi Hatice Demir ile röp Genel ve detay görüntüler GÖRÜNTÜ BOYUTU: 503 MB Haber-Kamera: Kadir ÇELİK-GAZİANTEP-DHA) ===================== Sandıklı'da çiçek ve domatesli tanıtım Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesi çevre yolunda bayram tatilinden memleketlerine dönen vatandaşlara, ilçedeki jeotermal seralarda yetiştirilen çiçek ve domates dağıtılarak ilçenin tanıtımı yapıldı.
Hatice Demir 14.1.2019
Şanlıurfa'da Trafik Kazası: 5 Yaralı
Kazada sürücüler Verimli ve Tanık'ın yanı sıra otomobillerde bulunan Ayşe Sönmez, Hatice Demir ile Şule Seval yaralandı.
Hatice Demir 11.1.2019
Afyonkarahisar Nüfus Müdürü Kuruma Gelemeyen Aileye Makam Aracını Tahsis Etti
Afyonkarahisar merkez Kışlacık Mahallesi'nde oturan KOAH ve obezite hastası, konuşma güçlüğü çeken, işitme duyusunu da kaybeden Eyüp Demir ve görme engelli oğlu Halil Demir, sağlık ve engellilik durumu nedeniyle ihtiyaçlarını kendi başlarına karşılamakta güçlük çekiyor. Eşi Hatice Demir'in yardımıyla günlük işlerini yapan Eyüp Demir, oğlu ile yeni kimlik kartı çıkartmak için Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunmak istedi.
Hatice Demir 19.7.2018
Aydınlı Kadınlar Sanayinin Ustaları Olacak
KADINLAR ÇALIŞMAKTAN MUTLU Kadın çalışanlar da duygularını paylaştı. Çalışanlardan Hatice Demir (43), "Üç haftadan beri burada çalışmaktayım.
Hatice Demir: Sanayiye Kadın Eli DeğdiHatice Demir 19.7.2018
Hatice Demir 18.4.2018
20 Öğrenci Lara Sahili'ni Temizledi
Antalya'da 320 öğrenci, Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle Lara Sahili'nde çevre temizliği yaptı. Muratpaşa ilçesindeki Hanım Ömer Çağıran İlkokulu öğrencileri, yaz öncesinde sahilde temizlik yaptı. İkinci sınıfların projesi olarak dikkat çeken sahil temizliğine 8 şubeden, 320 öğrenci katıldı. Bu yıl ilk kez böyle bir organizasyon düzenlediklerini söyleyen sınıf öğretmeni Hatice Demir, toplum sağlığı açısından plajların temizliğine dikkat çekmek istediklerini belirtti.
Hatice Demir 18.4.2018
Dha Yurt Bülteni-8
3 dakika 6 saniye. 96.2 MB Haber-Kamera: Sefer TALAY / BURHANİYE(Balıkesir), ===================================== 20 öğrenci Lara Sahili'ni temizledi Antalya'da 320 öğrenci, Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle Lara Sahili'nde çevre temizliği yaptı.  Muratpaşa ilçesindeki Hanım Ömer Çağıran İlkokulu öğrencileri, yaz öncesinde sahilde temizlik yaptı. İkinci sınıfların projesi olarak dikkat çeken sahil temizliğine 8 şubeden, 320 öğrenci katıldı. Bu yıl ilk kez böyle bir organizasyon düzenlediklerini söyleyen sınıf öğretmeni Hatice Demir, toplum sağlığı açısından plajların temizliğine dikkat çekmek istediklerini belirtti.
Hatice Demir 18.4.2018
2'nci Sınıf Öğrencileri, Lara Sahili'ni Temizledi
ANTALYA'da 320 öğrenci, Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle Lara Sahili'nde çevre temizliği yaptı.  Muratpaşa ilçesindeki Hanım Ömer Çağıran İlkokulu öğrencileri, yaz öncesinde sahilde temizlik yaptı. İkinci sınıfların projesi olarak dikkat çeken sahil temizliğine 8 şubeden, 320 öğrenci katıldı. Bu yıl ilk kez böyle bir organizasyon düzenlediklerini söyleyen sınıf öğretmeni Hatice Demir, toplum sağlığı açısından plajların temizliğine dikkat çekmek istediklerini belirtti.
Hatice Demir 30.3.2018
Şehit Sözleşmeli Er, Nişanlısının Gözyaşlarıyla Uğurlandı(2)
HAKKARİ'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Sözleşmeli Er Hidayet Tokmak (26), memleketi Çorum'un Bayat İlçesi Dorumseki köyünde toprağa verildi. Törende şehit nişanlısının fotoğrafına sarılan Hatice Demir (26), uzun süre gözyaşı döktü.
Hatice Demir 30.3.2018
Şehit Sözleşmeli Er, Nişanlısının Gözyaşlarıyla Uğurlandı
HAKKARİ'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Sözleşmeli Er Hidayet Tokmak (26), memleketi Çorum'un Bayat İlçesi Dorumseki köyünde toprağa verildi. Törende şehit nişanlısının fotoğrafına sarılan Hatice Demir (26), uzun süre gözyaşı döktü.
Hatice Demir 30.3.2018
Dha Yurt Bülteni-10
CHP'Lİ TANRIKULU, MECLİS ARAŞTIRMASI AÇILMASINI İSTEDİ Öte yandan, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, yaşanan elektrik kesintileri ile ilgili Meclis Araştırması açılması talebiyle Meclis Başkanlığana başvurdu. Tanrıkulu başvuru dilekçesinde, "Mardin başta olmak üzere Doğu ve Güneydoğu'da sık tekrarlanan elektrik kesintilerinin nedenlerinin, bu kesintilerin halka verdiği maddi zararların, bölge elektrik dağıtım şebekelerinin alt yapısının yeterliliğinin, çiftçilerin elektrik girdi maliyetlerinin nasıl düşürüleceğinin, çiftçilerin elektrik maliyetini düşürecek alternatif enerji kaynakları projelerinin araştırılarak etkili ve sürekli çözüm önerileri getirilmesi ve gerekli tedbirlerin alınması amacıyla Anayasanın 98'inci, İçtüzüğün 104 ve 105'inci maddeleri/gereğince Meclis Araştırması açılması için gereğini arz ederim"dedi.  Görüntü Dökümü -Mahmut Tanal'ın konuşması -Muhtar Mehmet Bayram'ın konuşması -Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Mehmet Ali DİNLER/KIZILTEPE (Mardin), - ============================ Şehit Sözleşmeli Er, nişanlısının gözyaşlarıyla uğurlandı HAKKARİ'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan  ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Sözleşmeli Er Hidayet Tokmak (26), memleketi Çorum'un Bayat İlçesi Dorumseki köyünde toprağa verildi. Törende şehit nişanlısının fotoğrafına sarılan Hatice Demir (26), uzun süre gözyaşı döktü.
Hatice Demir 30.3.2018
Dha Yurt - Şehit Sözleşmeli Er, Nişanlısının Gözyaşlarıyla Uğurlandı
HAKKARİ'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan  ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Sözleşmeli Er Hidayet Tokmak (26), memleketi Çorum'un Bayat İlçesi Dorumseki köyünde toprağa verildi. Törende şehit nişanlısının fotoğrafına sarılan Hatice Demir (26), uzun süre gözyaşı döktü.
Hatice Demir 30.3.2018
Şehit Sözleşmeli Er, Nişanlısının Gözyaşlarıyla Uğurlandı
HAKKARİ'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan  ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Sözleşmeli Er Hidayet Tokmak (26), memleketi Çorum'un Bayat İlçesi Dorumseki köyünde toprağa verildi. Törende şehit nişanlısının fotoğrafına sarılan Hatice Demir (26), uzun süre gözyaşı döktü.
Hatice Demir 8.2.2018
Dha Yurt Bülteni-11
Haber: Ali LEYLAK/ŞANLIURFA,   =============================================================== 6)TECAVÜZ SANIĞI ÖZEL HAREKAT POLİSİ BERAAT ETTİ MARDİN'de, sosyal medya üzerinden tanıştığı 21 yaşındaki M.B.'ye tecavüz ettiği iddiasıyla 12 yıl hapis istemiyle yargılanan özel harekat polisi B.K.'nın yargılanmasına devam edildi. Duruşmada esas hakkındaki görüşünü açıklayan savcı, sanığın tutuklanarak, cezalandırılmasını istedi. Mahkeme, suçun işlendiğinin sabit olmamasını gerekçe göstererek, sanık B.K.'nın beraatine karar verdi. Mağdur M.B., dün öğlen saatlerinde duruşmaya katılmak için geldiği Mardin'de intihara teşebbüs etmiş, bilinci kapalı olarak götürüldüğü hastanede midesi yıkanmıştı.  Mardin'de, sosyal medyadan tanıştığı M.B.'ye tecavüz ettiği iddiasıyla hakkında 'nitelikli cinsel istismar' suçundan 12 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan özel harekat polisi, 24 yaşındaki B.K.'nın yargılanmasına devam edildi. Mardin 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün görülen davanın 3'üncü celsesine, dün geldiği Mardin'de intihara teşebbüs eden mağdur M.B., sanık B.K. ve taraf avukatları katıldı. HDP Şırnak Milletvekili Leyla Birlik, Mardin Kadın Platformu ve çok sayıda kişinin izlediği duruşmaya Diyarbakır ve Şanlıurfa Barosu Kadın Hakları Merkezi de katıldı. Duruşmadan önce mahkemeye başvuran mağdurun avukatı Gülşen Özbek, sanık polisin nişanlısının duruşma salonuna silahlı olarak girdiğini, bu nedenle duruşmadan çıkarılmasını veya silahın salon dışına çıkarılmasını talep etti. Bunun üzerine salonda bulunan sanığın nişanlısının silahı alınarak, olay duruşma tutanağına geçirildi.  DİYARBAKIR VE ŞANLIURFA BAROSU'NUN MÜDAHALLİK TALEBİ REDDEDİLDİ Yargılamanın başında söz alan Diyarbakır Barosu Kadın Hakları Merkezi avukatı Hatice Demir ve Şanlıurfa Barosu Kadın Hakları Merkezi temsilcileri, davaya müdahillik talebinde bulundu.
Hatice Demir 8.2.2018
Dha Yurt Bülteni-11
Ali LEYLAK/ŞANLIURFA, - =============================================================== 6)TECAVÜZ SANIĞI ÖZEL HAREKAT POLİSİ BERAAT ETTİ MARDİN'de, sosyal medya üzerinden tanıştığı 21 yaşındaki M.B.'ye tecavüz ettiği iddiasıyla 12 yıl hapis istemiyle yargılanan özel harekat polisi B.K.'nın yargılanmasına devam edildi. Duruşmada esas hakkındaki görüşünü açıklayan savcı, sanığın tutuklanarak, cezalandırılmasını istedi. Mahkeme, suçun işlendiğinin sabit olmamasını gerekçe göstererek, sanık B.K.'nın beraatine karar verdi. Mağdur M.B., dün öğlen saatlerinde duruşmaya katılmak için geldiği Mardin'de intihara teşebbüs etmiş, bilinci kapalı olarak götürüldüğü hastanede midesi yıkanmıştı.  Mardin'de, sosyal medyadan tanıştığı M.B.'ye tecavüz ettiği iddiasıyla hakkında 'nitelikli cinsel istismar' suçundan 12 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan özel harekat polisi, 24 yaşındaki B.K.'nın yargılanmasına devam edildi. Mardin 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün görülen davanın 3'üncü celsesine, dün geldiği Mardin'de intihara teşebbüs eden mağdur M.B., sanık B.K. ve taraf avukatları katıldı. HDP Şırnak Milletvekili Leyla Birlik, Mardin Kadın Platformu ve çok sayıda kişinin izlediği duruşmaya Diyarbakır ve Şanlıurfa Barosu Kadın Hakları Merkezi de katıldı. Duruşmadan önce mahkemeye başvuran mağdurun avukatı Gülşen Özbek, sanık polisin nişanlısının duruşma salonuna silahlı olarak girdiğini, bu nedenle duruşmadan çıkarılmasını veya silahın salon dışına çıkarılmasını talep etti. Bunun üzerine salonda bulunan sanığın nişanlısının silahı alınarak, olay duruşma tutanağına geçirildi.  DİYARBAKIR VE ŞANLIURFA BAROSU'NUN MÜDAHALLİK TALEBİ REDDEDİLDİ Yargılamanın başında söz alan Diyarbakır Barosu Kadın Hakları Merkezi avukatı Hatice Demir ve Şanlıurfa Barosu Kadın Hakları Merkezi temsilcileri, davaya müdahillik talebinde bulundu.
Hatice Demir 11.1.2018
Atilla, Şehit ve Gazi Aileleriyle Buluştu
Diyarbakır Polis Evinde düzenlenen kahvaltı programına Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Lütfiye Atilla, İl Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nun eşi Ayşe Güzeloğlu, 7. Kolordu ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Sinan Yayla'nın eşi Melike Yayla, 16. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Barbaros Kasar'ın eşi Fulya Kasar, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Halis Zafer Koç'un eşi Nesrin Koç ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Demir'in eşi Hatice Demir katıldı.
Şu an buradasınız: Hatice Demir Haberleri | Hatice Demir Kimdir - Haberler - Hatice Demir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hatice Demir kimdir, hayatı ve biyografisi. İntihar eden arkeolog Merve'yi, kadın avukatlar savunacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 15:45:29. #1.14#
title