Hashtag

Bu kavram, sosyal medyada kelime ya da kelimelerin başına “#” koyulmasıyla oluşturulan konu başlığıdır. Oluşturacağınız hashtag birden fazla kelime içeriyorsa kelimeler arasında boşluk olmadan yazmalısınız.

HASHTAG HABERLERİ

Hashtag - Bugün
Beyşehir'de "Kadın Gözünden Kadına Dair" konulu fotoğraf yarışması
Yarışmada konunun, kadınların gücü, şefkati, sevgi ve merhameti, günlük yaşamda karşılaştığı zorluk ve güzelliklerin fotoğraflanması olabileceğini vurgulayan Büyükkafalı, şu bilgileri verdi: "1-20 Şubat 2021 tarihleri arasındaki yarışmaya katılmak isteyen kadın fotoğrafçılarımız sadece bir başka kadını çekerek yarışmaya iştirak edebilecek. Yarışmacılarımız fotoğrafını, Beyşehir Fotoğraf Kulübü'nün facebook sayfasında paylaşmalıdır. Yarışma için her gün paylaşım yapılabilir ancak günlük 2 fotoğraf paylaşımı hakkı söz konusudur. Yarışmacılarımız paylaştığı fotoğrafların değerlendirmeye girebilmesi için mutlaka fotoğrafın açıklamasına '8 Mart Dünya Kadın Günü Fotoğraf Yarışması içindir' yazması ve #beyşehirfotoğrafkullübü hashtag kullanmalıdır.
Hashtag - 24.01.2021
At yarışında dünyanın en iyileri, 26 Ocak'ta belli olacak
Organizasyon hakkında değerlendirmelerde bulunan Longines Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Baumgartner, "At yarışının en iyilerini bir kez daha ödüllendirmekten mutluluk duyuyoruz. İlk kez dijital ortamda yaptığımız etkinliğimizde bizi desteklemek isteyenleri '#LonginesDünyaYarışAtıÖdülleri' hashtag'ini kullanarak bizimle iletişime geçmeye ve mesajlarını paylaşmaya davet ediyoruz.
Hashtag - 20.01.2021
Mustafa Cengiz: Bizim dünyamız Galatasaray
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulüp kanalına açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılı taraftarların sosyal medya hesaplarından başlattığı 'AslanGibiSponsor' paylaşımlarında dolayı mutlu olduğunu söyleyen Cengiz, "Bir hashtag gördüm.
Hashtag - 19.01.2021
DEAŞ bombacısının eylem hazırlığı gerekçeli kararda yer aldı
TELEGRAM UYGULAMASINDA SALDIRI PLANLARINI PAYLAŞMIŞ Görüntü inceleme ve tespit tutanaklarının da yer aldığı gerekçeli kararda, sanığın telefonunda terör örgütü DEAŞ mensuplarınca Telegram uygulamasında "Analiz Savaşları" adlı kanaldan "Yapacağınızı Yapın" hashtag ile yayınlanan ve İstanbul'da çekildiği değerlendirilen 13 saniyelik videoda bir kamu kurumu ve devamında bir polis aracının görüntüsünün yer aldığı, kanal yöneticilerince "Ninova" adlı kanaldan İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi arka fona alınarak "Bir gün gelir bir gün kalır" yazılı fotoğraf yayınlandığı, bu şekilde DEAŞ mensuplarınca özellikle İstanbul başta olmak üzere metropol illerde intihar saldırısı tarzında eylemler gerçekleştirilebileceklerine ilişkin değerlendirmelere yer verildi.
Hashtag - 05.01.2021
Son dakika! Boğaziçi Üniversitesi önündeki gösteride atılan "katil polis" sloganına tepkiler sürüyor
Gösteri sırasında atılan bu sloganlara tepki gösterenlerin sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden açtıkları "#Polisiminyanındayım" yazılı hashtag, Trend Topic (TT) oldu.
Hashtag - 30.12.2020
Faslı aktivistler gözaltına alınan insan hakları aktivisti Maati Muncib'in serbest bırakılması çağrısı yaptı
Aktivistler Muncib'in gözaltına alınmasının rejime muhalefetinden kaynaklandığını belirtti. Fas'taki muhalifler, Muncib'in serbest bırakılması için hashtag açtı.
Hashtag - 25.12.2020
Eğitimcilerden Covid-19 mücadelesinde sağlık çalışanlarına destek
Koronavirüs sürecinde canla başla mücadele eden, en ön safta virüsle savaşan sağlık çalışanlarına bir destek de eğitimcilerden geldi. Milli Eğitim Bakanlığının da desteklediği etkinlik kapsamında eğitimciler sağlık çalışanlarına moral amaçlı hashtag çalışması başlattı.
Hashtag - 12.12.2020
Samsung'dan "siber zorbalığa karşı harekete geç" daveti
Samsung, bu yıl da herkesi siber zorbalığa karşı #FarkınaVar hashtag'i ile harekete geçmeye davet ediyor.
Hashtag - 09.12.2020
TBMM Başkanı Şentop'tan Medipol Başakşehir'e destek mesajı Açıklaması
Şentop, Twitter hesabından #Notoracism Hashtag'ı ile yaptığı paylaşımda, "Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Başakşehir futbol takımımızın Yardımcı Antrenörü Pierre Webo'ya yönelik, maçın 4.
Hashtag - 03.12.2020
TBMM Başkanı Şentop'tan Dünya Engelliler Günü Mesajı
Şentop, sosyal medya hesabı Twitter'dan "#3AralıkDünyaEngellilerGünü" hashtag'i ile yaptığı paylaşımda, "Sevgi, dayanışma ve empati ile engelsiz bir hayatı hep birlikte inşa edeceğiz.
Hashtag - 07.11.2020
Son dakika haberleri: Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Vali Yerlikaya, Twitter hesabından #SağlıkİçinHepimizİçin hashtagiyle yaptığı paylaşımda, "İstanbul'da dün 13198 denetim yapıldı.
Hashtag - 31.10.2020
SETA'dan "2020 ABD Başkanlık Seçimi" raporu Açıklaması
Cumhuriyetçi Parti başkan adayı Donald Trump ve Demokrat Parti adayı Joe Biden'ın yerel ve küresel ölçekte gündem teşkil eden önemli konularda birbirlerinden oldukça farklı noktada oldukları vurgulanan raporda, şunlar ifade edildi: "ABD'de yaşanan toplumsal gerilim ve siyasi kutuplaşma iki adayın da söylemine yansımış durumda. Bu gerilimin 3 Kasım'da yapılacak seçimlerden sonra ortadan kalkmasına kimse ihtimal vermiyor. Trump'ın seçimi kaybetmesi durumunda dahi "Trumpism" olarak adlandırabileceğimiz sağ popülizm ABD'de var olmaya devam edecek. Aynı şekilde Biden'ın kaybetmesi durumunda protestolar, hashtag aktivizmi ve Z kuşağı hareketliliği kendini göstermeye devam edecek.
Hashtag - 28.10.2020
Ermenistan'a destek veren ünlülere sosyal medyadan tepki kampanyası
Twitter'da hashtag paylaşımlarına isimleri yazılan ünlüler arasında, Hollywood dünyasından Mel Gibson ve George Clooney yer alırken moda dünyasının yeni yüzlerinden Loriv Harvey, Nav lakaplı Kanadalı rapçi Navraj Singh Goraya da Azerbaycan'ın Karabağ bölgesinde işgalci konumundaki Ermenistan'a destek çağrısından dolayı eleştirildi.
Hashtag - 22.10.2020
Son dakika! Sosyal medyanın altın ödülü 4 yıldır Gratis'in oluyor
Yarışmanın düzenlendiği ilk yıldan itibaren Mağazalar Kategorisi'nde altın ödül alan Gratis, yarışmanın 4'üncü yılında da liderliği bırakmadı. Ödül değerlendirmesi Gratis'in sosyal medya hesaplarının toplam etkileşim ve hayran sayıları, hayran artışı, performans istikrarı, etkileşimleri, sektörel performansı, hashtag ve mention kullanımı gibi kriterler üzerinden yapıldı.
Hashtag - 18.09.2020
Yeni Opel Mokka, artırılmış gerçeklik ile sosyal medya paylaşımlarında yer alacak
Kullanıcılar, ortaya çıkan kreatif eserlerini Facebook ve Instagram üzerinden #OpelMokka, #MokkaAR hashtag'leri ve @Opel etiketiyle paylaşabiliyor.
Hashtag - 18.09.2020
Mısır'da 20 Eylül'deki gösteriler öncesi güvenlik önlemleri artırıldı
Mısır'da ekonomik durumları protesto için 20 Eylül'de düzenlenmesi planlanan gösteriler öncesi güvenlik önlemleri artırıldı. İspanya'da yaşayan Mısırlı muhalif iş adamı Muhammed Ali'nin, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumlar ile hükümetin imar barışına başvurmaması ve ruhsatsız binaları yıkma politikasını protesto için yaptığı gösteri çağrısı sosyal medyada hızla yayıldı. Mısır makamları, Ali'nin 20 Eylül 2019'da Mısır'ın başkenti Kahire başta olmak üzere büyük kentlerinde düzenlenen protestoların birinci yılında tekrar toplanma çağrısının ardından harekete geçti. Yerel kaynaklardan alınan bilgiye göre, başkent Kahire ile İskenderiye ve Suveyş kentlerinde emniyet birimleri güvenlik önlemlerini arttırdı. Polis, bu kentlerdeki meydanlarda konuşlanırken, kontrol noktalarının sayısı da çoğaltıldı. Yerel kaynaklar tarafından Kahire'nin merkezinde kafelerin 5 gündür kapalı tutulduğu aktarılırken, Bakanlar Kurulu Sözcüsü Nadir Said, yaptığı açıklamada bunun doğru olmadığını, söylentiden ibaret olduğunu belirtti. Ne olmuştu? İspanya'da yaşayan Mısırlı müteahhit ve iş adamı Muhammed Ali'nin geçen yıl sosyal medya üzerinden paylaşmaya başladığı videolar, kısa sürede yayılmış ve söyledikleri Mısır sokaklarında karşılık bulmuştu. Yönetimle uzun süre çalıştığını ve ülkede son yıllarda yapılan yolsuzlukları bildiğini anlatan Ali'nin özellikle de Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi'yi hedef alan suçlamaları dikkati çekmişti. Takipçi sayısı kısa zamanda hızla artan Ali, Eylül 2019'da sosyal medya üzerinden "Sisi bu kadar yeter" adında bir hashtag açmıştı.
Hashtag - 18.09.2020
Avrupa Spor Haftası 81 ilde çeşitli etkinlikler ile kutlanacak
Etkinlikler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında, sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kuralları gözetilerek düzenlenecek, "Ulusal Herkes için Spor ve Sağlıklı Yaşam" sloganı ve #beactive hashtag ile sosyal medya uygulamalarından paylaşılacak.
Hashtag - 16.09.2020
SMA hastası Deniz bebek yardım bekliyor
Bağış ve destek için #denizehayatol hashtag'i ile sosyal medya üzerinden yardım kampanyası başlatıldığı, yardımların buradan ulaştırılabildiği belirtildi.
Hashtag - 08.09.2020
Kullanıcılar S Pen ile hayallerini çiziyor
TikTok üzerinden gerçekleşen ve 6 gün sürecek challenge'a #SPenChallenge hashtag'i ile katılınabiliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hashtag Haberleri | Hashtag Haber - Haberler - Hashtag haberleri, son dakika hashtag haber ve gelişmeleri burada. Beyşehir'de Kadın Gözünden Kadına Dair konulu fotoğraf yarışması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.1.2021 13:52:30. #1.16#
title