HASAN KALYONCU HABERLERİ

Hasan Kalyoncu haber, Hasan Kalyoncu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Kalyoncu

Hasan Kalyoncu

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1949 - 22.10.2008

Hasan Kalyoncu Kimdir ?

Hasan Kalyoncu, 1949 yılında Trabzon Çaykara’da doğmuştur. Babası Mehmet Kalyoncu’dur. İlk, orta ve lise öğrenimini Trabzon’da tamamladı. Erzurum Atatürk Üniversitesinden makine mühendisi olarak mezun oldu. Erzurum Atatürk Üniversitesinde okurken, Milli Türk Talebe Birliğine girdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hasan Kalyoncu - 12.06.2021
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Osmanağaoğlu, Tire'de istişare toplantısında konuştu Açıklaması
MHP İzmir İl Teşkilatından yapılan açıklamaya göre, MHP İzmir Milletvekilleri Tamer Osmanağaoğlu ile Hasan Kalyoncu'nun katılımıyla Tire Toptepe'de istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Hasan Kalyoncu - 10.06.2021
Müsilaj için Meclis Araştırması Komisyonu kuruldu
MHP grubu adına söz alan İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu ise, önergeye parti olarak destek vereceklerini belirterek, "Marmara Denizi'nde büyük sorunlara yol açan müsilaj oluşumunun bertaraf edilmesi konusunda yapılacak tüm çalışmalara MHP olarak tam destek vermekteyiz" diye konuştu.
Hasan Kalyoncu - 10.06.2021
Meclis, Marmara Denizi'ndeki müsilaj ile mücadele için devrede
"Bakanlığın açıkladığı eylem planı titizlikle uygulanmalı" MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, evsel ve endüstriyel atıklarla denizin ve denize ulaşan akarsuların kirletilmesi, kıyıların doldurulması ve betonla çevrilmesinin, Marmara Denizi'nin ekosisteminde dönüşüme ve müsilaj oluşumuna yol açtığını ifade etti.
Hasan Kalyoncu - 08.06.2021
Son dakika! TBMM Küresel İklim Değişikliği Araştırma Komisyonu toplandı
"Türkiye, çıkarlarına aykırı durumların ortadan kalkmasını istiyor" MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, Türkiye'nin, Paris İklim Anlaşması'ndaki çıkarlarına aykırı durumların ortadan kaldırılmasını istediğini söyledi.
Hasan Kalyoncu - 01.06.2021
TBMM Genel Kurulu
Grup başkanvekilleri, geçirdikleri trafik kazasında yaralanan MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu ile MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ'a geçmiş olsun diledi.
Hasan Kalyoncu - 01.06.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Bu arada TBMM Başkanvekili Bilgiç, Anadolu Otoyolu'nun Bolu kesiminde otomobilin bariyerlere çarpması sonucu yaralanan MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu ile MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ'a geçmiş olsun dileklerini iletti.
Hasan Kalyoncu - 28.05.2021
Gaziantep'te 2. Uluslararası Ekonomi ve İşletme Sempozyumu yapıldı
Endonezya Gadjah Mada Üniversitesi Sosyal ve Siyasal Bilimler Fakültesi Dekanı Dr. Wawan Mas'udi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Kalyoncu Haberleri | Hasan Kalyoncu Kimdir - Haberler - Hasan Kalyoncu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Kalyoncu kimdir, hayatı ve biyografisi. Şuşa neresi? Şuşa Beyannamesi nedir? Azerbaycan Şuşa kenti nerede?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 00:40:10. #1.16#

title