Harun Tan Haberleri

Harun Tan haber, Harun Tan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Harun Tan - 07.09.2021
Son dakika haberleri: Sevgi Evleri'nin duyarlı çocuklarının harçlıklarıyla Afrikalılar temiz suya kavuştu
Bu çocuğun fikri arkadaşlarına da örnek teşkil ederken, durumdan haberdar olan Sivas Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan da müdürlük personelinden kampanyaya destek istedi.
Harun Tan - 14.07.2021
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı
2. KAPSAM Anma Programlarının içeriğini, yapılacak hazırlıkları, görev alacak kişi ve kurumları koordinasyon ve iş birliğine ilişkin konuları kapsamaktadır. 3. PROGRAMLAR 3. 1. 15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri ile Kahvaltı Programı Tarih : 14 Temmuz 2021 Çarşamba Saat : 09. 30 Yer : Meva Kafe Restoran Kurum : Valilik Özel Kalem Müdürlüğü/ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 3. 2. 15 Temmuz Şehitlerini Anma Yıldız Dağı Tırmanışı Tarih : 15 Temmuz 2021 Perşembe Saat : 06. 00 Yer : Yıldız Dağı Kurum : Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 3. 3. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü "Türkiye Geçilmez" Resim ve Fotoğraf Sergisi Açılışı Tarih : 15 Temmuz 2021 Perşembe Saat : 09. 15 Yer : Buruciye Medresesi Önü Kurum : Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü /Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü/İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü 3. 4. Şehitlik Ziyareti Tarih : 15 Temmuz 2021 Perşembe Saat : 10. 00 Kurum : İl Müftülüğü / Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Polis Şehitliği Garnizon Şehitliği İlk Şehitlik 3. 5. 15 Temmuz Gazisi Mehmet HALICI Hanesini Ziyaret Tarih : 15 Temmuz 2021 Perşembe Saat : 11. 00 Adres : Ahmet Turan Gazi Mah. Seheryeli Cad. D Blok Daire: 3 Merkez/ SİVAS Kurum : Valilik (Özel Kalem Müdürlüğü) / Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü İletişim : 0555 197 58 15 Ziyarete Katılacak Heyet: Salih AYHAN - Sivas Valisi Tuğg. Hakan TUTUCU- 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Hilmi BİLGİN- Belediye Başkanı Hasan UĞURLU- Cumhuriyet Başsavcısı Kenan AYDOĞAN- İl Emniyet Müdürü İdris TATAROĞLU- İl Jandarma Komutanı Yusuf AKKUŞ-İl Müftüsü Harun TAN - Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü 3.
Harun Tan - 18.01.2021
Ulaş'ta vefat eden Kore gazisi Aksoy son yolculuğuna uğurlandı
Cenaze törenine Aksoy'un yakınları, Ulaş Kaymakam Vekili Muhammed Burak Akköz, Belediye Başkanı Turan İlbey, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Harun Tan, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Kıdemli Başçavuş Mehmet Yaşar Atila, İlçe Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Yavuz Yılmaz, asker ve polisler ile vatandaşlar katıldı.
Harun Tan - 29.09.2020
Sivas Valisi Ayhan pandemide görev alan SYDV personeline teşekkür belgesi verdi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan'dan bilgiler alan Ayhan, evlat edinen koruyucu ailelere fedakarlıklarından dolayı da teşekkür etti.
Harun Tan - 24.07.2020
Sivas Valisi Ayhan, LGS'de derece elde eden çocukları kabul etti
LGS'de başarı gösteren öğrencilerin aynı başarıyı hayatları boyunca sürdüreceklerine inandığını belirten Ayhan, şunları kaydetti: "Hiçbir başarı tesadüf değildir. Bir işin başarılı olması için azim ve gayret gerekiyor. Devletimiz sıcak şefkatinin yanı sıra eğitimde de çocuklarımızın başarılı olması için imkanları seferber ediyor. Güzel sonuçlar aldık, geçtiğimiz yıllarda yapılan çalışmaları daha da artırarak güzel sonuçlara ulaşıyoruz. Devletimiz, koruma atında bulunan çocuklarımızı sadece barınma-beslenme değil, geleceğe hazırlama noktasında da imkanlarını seferber ediyor. Türkiye genelinde koruma altına alınan çocuklar bakımından Sivas İzmir'den sonra Türkiye ikinci oldu. Evlatlarımızın bu başarısı ilin başarı ortalamasını da artırmış durumda. İnanıyorum ki koruma altında olup derece yapan öğrencilerimiz, aynı hassasiyetle lise döneminde de başarılı olup en iyi üniversitelere gidecekler." Ziyarette, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan ile İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı da yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Harun Tan Haberleri | Harun Tan Kimdir - Haberler - Harun Tan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Harun Tan kimdir, hayatı ve biyografisi. Sivas'ta, Azerbaycan'ın Milli Diriliş Günü dolayısıyla program düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 08:27:23. #1.14#

title