Hande Doğandemir, Yeni Dövmesini Paylaştı

Hande Doğandemir, Yeni Dövmesini Paylaştı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Oyuncu Hande Doğandemir trend haline gelen meme yanı dövmelerinden yaptırdığını sosyal medyadan bayram kutlaması yaparken takipçileriyle paylaştı.

Başarılı ve güzel oyuncu Hande Doğandemir, geride bıraktığımız haftalarda sosyal medyada bir trend haline gelen dövmeden yaptırmış.

TREND HALİNE GELDİ

Geride bıraktığımız aylarda sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlarla adeta yeni bir trend olduğunu ispat eden meme yanı dövmeleri sadece yurt dışında değil ülkemizde de uygulanan bir akım olarak öne çıkıyor.

BAYRAMI KUTLARKEN GÖSTERDİ

Bulunduğu yer itibariyle ancak deniz sezonunda ortaya çıkacak olan bu dövmeleri yaptıran isimlerden biri de son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Hande Doğandemir. Sosyal medya hesabından takipçilerinin bayramını kutlayan Doğandemir'in fotoğrafına bakılınca, bu akımı takip ettiği net bir şekilde görülüyor. Hande Doğandemir adeta yaptırmış olduğu dövmenin görünmesini istercesine yan durmuş.


Hande Doğandemir, Yeni Dövmesini Paylaştı
Haber Yorumları (7)
IŞIK: Kim bu kadın ya
ALMANCİ KİZ: buda tipsiz oldugu icin orasini burasini acarak prim yapmaya calisiyor
CURL: Bu kızı dövmemeli sevmeli, sövmemeli saymalı, hor görmemeli öpmeli
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title