Haluk Koç Haberleri

Haluk Koç haber, Haluk Koç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haluk Koç - 13.10.2021
Valimiz Hüseyin Öner Başkanlığında, İl Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı Yapıldı (13.10.2021)
Toplantıya, Vali Yardımcısı Vekili Haluk Koç, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı Ali Naci Aldemir, İlçe Kaymakamları, kurul üyesi kamu kurum ve kuruluşu amirleri ile sağlık birim sorumluları katıldı.
Haluk Koç - 13.10.2021
Valimiz Hüseyin Öner, denetim ekipleriyle birlikte kent merkezinde Koronavirüs ile mücadele kurallarını denetledi (13.10.2021)
Beraberinde Vali Yardımcısı Vekili Haluk Koç, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı Ali Naci Aldemir, İl Sağlık Müdürü Erkan Özdemir, İl Tarım ve Orman Müdürü Neşat Ulutaş, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Zorba, esnaf odası temsilcileri ve diğer yetkililerle birlikte denetime çıkan Valimiz Hüseyin Öner, Koronavirüsün ilimizde yeniden yükselişe geçtiğini belirterek, iş yeri sahiplerini ve vatandaşları, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları yönünde uyardı.
Haluk Koç - 05.10.2021
Paris İklim Anlaşması'na ilişkin kanun teklifi, TBMM Dışişleri Komisyonunda
CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, Paris İklim Anlaşması'nın yanında Türkiye'yi ilgilendiren ciddi gelişmelerin de yaşandığını öne sürdü.
Haluk Koç - 10.09.2021
Valimiz Hüseyin Öner, Göle'nin Dedeşen köyünde Şehit Yasin Karakayacı İlkokulunu ziyaret etti (10.09.2021)
Burada konuşan Valimiz şunları söyledi: "2021-2022 eğitim-öğretim yılının bu ilk eğitim haftasında sizlerle buluşmaktan, böylesine anlamlı bir ortam vesilesiyle bir araya gelmekten büyük bir mutluluk ve memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Dedeşen köyü ilkokulumuzda birçok güzelliği bir arada görüyoruz. Öğretmenlerimizin yüksek sorumluluk hissiyatına, fedakarlıklarına tanık oluyoruz. İl Milli Eğitim teşkilatımızın, Jandarmamızın, Karakol Komutanlığımızın, Belde Belediye Başkanlığımızın, Dedeşen Köyü Dernek Başkanlığının ve Ardahan Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği ile öğrencilerimiz ve ailelerimizin destekleri ile hayat bulan okulumuzun yenilenme çalışması, tadilat çalışması başarıyla tamamlanmış ve öğrencilerimizin mutlu, huzurlu, konforlu bir şekilde eğitim alacağı şartlara kavuşturulmuştur. Eğitim, toplumda herkesin destek sağlaması gereken, sorumluluk hissetmesi gereken, milletimizin, devletimizin öncelikli alanı. Eğitim-öğretim sadece öğretmene, okula, milli eğitime havale edilecek bir alan değil. Bugün burada bu sorumluluğun paylaşıldığına, toplumsal dayanışma örneğine tanık oluyoruz. Bu güzel işbirliği görmekten büyük mutluluk duydum. Okulumuza Şehidimiz Yasin Karakayacı'nın adının verilmesi bir başka güzellik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Yalnız bu çalışmada en fazla teşekkürü hak edenler okul öğretmenlerimiz ile Ardahan Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği'nin mensupları, kurucularımız. Bu bakımdan onlara alkış istiyorum. Okulumuzda öğrencilerimizin güzel ve başarılı yetişmesine vesile olsun inşallah. " Programa Valimiz Hüseyin Öner, Göle İlçe Kaymakamı Haluk Koç, İl Jandarma Komutanı Ali Naci Aldemir, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, Göle İlçe Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Köprülü Belde Belediye Başkanı Yücel Akkoç, İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut, Ardahan Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği yönetimi ve üyeleri, Göle Şehit ve Gaziler Derneği yönetimi ve üyeleri, öğrenciler, öğretmenler, kolluk kuvvetleri ve vatandaşlar katıldı.
Haluk Koç - 20.08.2021
Valimiz Hüseyin Öner, Göle İlçesinde Koronavirüs denetimi yaptı(20.08.2021)
Beraberinde Göle İlçe Kaymakamı Haluk Koç, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı Ali Naci Aldemir, İl Sağlık Müdürü Erkan Özdemir ve diğer yetkililerle birlikte İlçe merkezinde denetime çıkan Valimiz Hüseyin Öner, virüsün yeniden yükselişe geçtiğini belirterek, iş yeri sahiplerini ve vatandaşları, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları yönünde uyardı.
Haluk Koç - 22.06.2021
Valimiz Hüseyin Öner ve Eşi Zehra Mine Öner, Göle'de Hafızlık İcazet Töreni'ne Katıldı (22.06.2021)
Törene, Valimiz Hüseyin Öner ve eşi Zehra Mine Öner Hanımefendi ile Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, İlçe Kaymakamı Haluk Koç, İlçe Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Milli Eğitim Bakanlığı Dil Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, ARÜ Rektörü Prof.
Haluk Koç - 10.06.2021
Haluk Koç - 21.02.2021
Güreşte antrenörlük sınavları yapıldı
3. kademe sınav komisyonunda ise Prof. Dr. Haluk Koç (Komisyon başkanı), Nuri Zengin, Mehmet Gürhan Yücel, Temel Yaşar ve Funda Uğurlu yer aldı.
Haluk Koç - 18.12.2020
TBMM'de 2020 böyle geçti
Şentop, başkanlık için CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz ve TİP Genel Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Baş ile yarıştı.
Haluk Koç - 11.09.2020
Göle Kaymakamı Koç'a Memur-Sen'den ziyaret
Ardahan Memur-Sen Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Ardahan Şube Başkanı Erdinç Çakmak, Göle Kaymakamı Haluk Koç'u makamında ziyaret etti.
Haluk Koç - 16.07.2020
Hasankeyf'te tekne turları, kano ve su altı sporları yapılacak
Hasankeyf'te tekne turları, kano ve su altı sporları yapılacak BATMAN - Ilısu Prof. Dr. Veysel Eroğlu Barajı suyu altında kalan Batman'ın tarihi ilçesi Hasankeyf'te tekne turları, kano, su altı sporları ve su üstü festivalleri yapılması için çalışma başlatıldı. Batman'ın tarihi Hasankeyf ilçesi Ilısu Prof. Dr. Veysel Eroğlu Barajının yapılması ile birlikte sular altında kaldı. Tarihi yapıların yeni Hasankeyf'e taşınmasının ardından bölgede tekne turları, kano ve su altı sporlarının yapılabilmesi için çalışma başlatıldı. Hasankeyf Kaymakamı Haluk Koç, öneri raporu hazırladıklarını söyledi.
Haluk Koç - 07.07.2020
Mustafa Şentop yeniden TBMM Başkanı seçildi
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop 328, CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç 134, HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu 51, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz 37 oy aldı.
Haluk Koç - 07.07.2020
Meclis yeni başkanını seçiyor
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop 329, CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç 133, HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu 53, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz 36 oy aldı.
Haluk Koç - 07.07.2020
TBMM Genel Kurulu, Meclis başkanı seçimi için toplandı (4)
MECLİS BAŞKANI SEÇİMİ 3'ÜNCÜ TURA KALDITBMM Genel Kurulu'nda, Meclis Başkanlığı seçimi için gizli yapılan 2'nci tur oylamasında, AK Parti'nin adayı Mustafa Şentop 329, CHP'nin adayı Haluk Koç 133, HDP'nin adayı Erol Katırcıoğlu 53, İYİ Parti'nin adayı Hüseyin Filiz 36 oy aldı.
Haluk Koç - 07.07.2020
TBMM Başkanlığı seçiminin ikinci turunda 4 aday da çoğunluğu sağlayamadı.
TBMM Başkanlığı seçiminin ikinci turunda 4 aday da çoğunluğu sağlayamadı. Mustafa Şentop 329, Haluk Koç 133, Erol Katırcıoğlu 53, Hüseyin Filiz 36 oy aldı.
Haluk Koç - 07.07.2020
flaş//2
TBMM Başkanlık seçimi için 2. tur oylama tamamlandı, 3. Tur oylamaya geçildiGizli yapılan 2.tur oylamada Mustafa Şentop (AK Parti) 329, Haluk Koç (CHP) 133, Erol Katırcıoğlu (HDP) 53, Hüseyin Filiz (İYİ Parti) 36 2.
Haluk Koç - 07.07.2020
TBMM Başkanlığı seçiminin ilk turunda 5 aday da çoğunluğu sağlayamadı.
TBMM Başkanlığı seçiminin ilk turunda 5 aday da çoğunluğu sağlayamadı. Mustafa Şentop 324, Haluk Koç 131, Erol Katırcıoğlu 50, Hüseyin Filiz 34, Erkan Baş 9 oy aldı.
Haluk Koç - 07.07.2020
TBMM Genel Kurulu, Meclis başkanı seçimi için toplandı (3)
İLK TUR OYLAMASI BİTTİ, ŞENTOP 324 OY ALDITBMM Genel Kurulu'nda, Meclis Başkanlığı seçimi için gizli yapılan ilk tur oylamasında AK Parti'nin adayı Mustafa Şentop 324, CHP'nin adayı Haluk Koç 131, HDP'nin adayı Erol Katırcıoğlu 50, İYİ Parti'nin adayı Hüseyin Filiz 34, TİP'in adayı Erkan Baş ise...
Haluk Koç - 07.07.2020
Meclis yeni başkanını seçiyor
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop 324, CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç 131, HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu 50, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz 34, TİP Genel Başkanı İstanbul Milletvekili Erkan Baş 9 oy aldı.
Haluk Koç - 07.07.2020
Son dakika haberi! flaş
Son dakika habere göre TBMM Başkanlık seçimi için ilk tur oylama tamamlandıGizil yapılan ilk oylamada Mustafa Şentop (AK Parti) 324, Haluk Koç (CHP) 131, Erol Katırcıoğlu (HDP) 50, Hüseyin Filiz (İYİ Parti) 34, Erkan Baş (TİP) 9 oy aldı.
Haluk Koç - 07.07.2020
Meclis yeni başkanını seçiyor
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz ile TİP Genel Başkanı İstanbul Milletvekili Erkan Baş, TBMM Başkanı adayı oldu.
Haluk Koç - 07.07.2020
TBMM Genel Kurulu, Meclis başkanı seçimi için toplanacak
TBMM Başkanlığı seçiminde; AK Parti'nin ikinci kez aday gösterdiği Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz ile Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş yarışacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haluk Koç Haberleri | Haluk Koç Kimdir - Haberler - Haluk Koç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haluk Koç kimdir, hayatı ve biyografisi. Ardahan'da aşı tanımlanan öğrencilerin aileleri ikna edilecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 02:14:15. #1.16#

title