Haluk Koç Haberleri

Haluk Koç haber, Haluk Koç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haluk Koç 5.7.2020
TBMM, salı günü yeni başkanını seçecek
TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un görev süresinin dolması nedeniyle Meclis Başkanlığı seçimi, salı günü gerçekleştirilecek. Seçimde, AK Parti'nin ikinci kez aday gösterdiği Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz ile Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş yarışacak.
Haluk Koç 3.7.2020
CHP'li Haluk Koç Meclis Başkan adayı oldu
CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç'un TBMM Başkanlığına adaylık başvurusu yapıldı.
Haluk Koç 3.7.2020
CHP, Meclis başkan adaylığı dilekçesini verdi
Özel, Haluk Koç'u Meclis başkan adayı olarak gösterdiklerini belirterek, "Haluk Hoca hem bizim hem parlamentodaki milletvekillerinin çok sevdiği, saydığı, tecrübelerinden istifade ettiği çok önemli bir siyasi kişilik" ifadelerini kullandı.
Haluk Koç 2.7.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP'nin TBMM Başkanı adayının Ankara Milletvekili Haluk Koç olduğunu belirten Özel, yarın saat 14.
Haluk Koç 1.7.2020
CHP'nin Meclis Başkanı adayı Haluk Koç
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP'nin Meclis Başkanı adayının Ankara Milletvekili Haluk Koç olduğunu açıkladı.
Haluk Koç 1.7.2020
CHP Grup Başkanvekili Özel: "Partimizin adayı Ankara Milletvekilimiz Haluk Koç'tur"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM Başkanlığı seçimine ilişkin, "Takvim yarın başlıyor.
Haluk Koç 1.7.2020
Hasankeyf'te su sporları festivali düzenlenecek
Hasankeyf Kaymakamı Haluk Koç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Müze Müdürü Şehmus Genç ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü temsilcisi de katıldı.
Haluk Koç 21.4.2020
Hasankeyf ziyaretçilerini 3 limanda karşılayacak
Hasankeyf Kaymakamı Haluk Koç, AA muhabirine, üreteceği enerji ile ülke ekonomisine büyük katkı sunacak olan Ilısu Barajı'nın su tutmasının ardından oluşacak gölün büyüklüğüne dikkati çekti.
Haluk Koç 20.2.2020
CHP Dış Politika Danışma Kurulu Toplantısı Kılıçdaroğlu başkanlığında yapıldı
Toplantıya, eski CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin, eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, eski CHP Genel Başkan Yardımcıları Faruk Loğoğlu ve Osman Korutürk, eski Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, eski CHP milletvekilleri Rıza Türmen, Oğuz Oyan, Hüseyin Pazarcı ve emekli Tümgeneral Cihangir Akşit katıldı.
Haluk Koç: Hasankeyf'te toplantıHaluk Koç 4.2.2020
Haluk Koç 4.2.2020
Hasankeyf'te toplantı
Vali Şahin, toplantı öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, domuz gribi teşhisiyle Batman Bölge Devlet Hastanesinde karantina altına alınan bir vatandaşın durumunu Çin'de çıkan koronavirüsü ile ilişkilendirerek halkı korku ve paniğe sevk etmenin doğru olmadığını söyledi. Hasankeyf eski yerleşim alanında hak sahipliği şartlarını taşımayan vatandaşların durumuyla ilgili de açıklama yapan Şahin, Ilısu Barajı ve barajdan etkilenecek olan bölgelerle ilgili kamulaştırma parası almayan kimsenin kalmadığını belirtti. Baraj sularının yükselmesinin vatandaşların haklarının kaybolması anlamına gelmediğini aktaran Şahin, şöyle konuştu: "Kanuna bağlı insanlarız. Hukuk devletiyiz. Kanunlar çerçevesinde hareket ederiz. Bazı basın organlarında bazı şeyler okuyoruz ve çok üzülüyoruz. Devlet malını nasıl tasarruf edileceği mevzuatla bellidir zaten. Bu çerçevede hareket edilecektir. Hiç kimse devletin kamu malına bir fiil olarak ne konabilir ne elde edebilir." Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Akif Gür, Hasankeyf Kaymakamı Haluk Koç, Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Muzaffer Özkan, DSİ 16.
Haluk Koç 13.1.2020
Hasankeyf'te kurtarma kazıları tamamlanıyor
Taşınan eserlerin altından tarih çıktı Hasankeyf Kaymakamı Haluk Koç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, baraj göl alanından etkilenen Hasankeyf Aşağı Şehir'de yer alan Zeynelbey Türbesi, Artuklu Hamamı, İmam Abdullah Zaviyesi, Orta Kapı, Kızlar (Eyyubi) Camisi Doğu ve Batı Bloku, Kızlar (Eyyubi) Camisi Kuzey ve Güney Duvarı, Süleyman Han Camisi külliyesi, taç kapı ve çeşmesi ile Süleyman Han Camisi külliyesi ve minaresinin taşındığını söyledi.
Haluk Koç 8.1.2020
Efsane güreşçi Yaşar Doğu kabri başında anıldı
Ankara Cebeci Askeri Şehitliği'nde düzenlenen anma törenine, Yaşar Doğu'nun oğlu Prof. Dr. Gazanfer Doğu'nun yanı sıra Spor Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altınsoy, Spor Genel Müdürlüğü Yatırım İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Şahin, Spor Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Başkanı Selçuk Çebi, olimpiyat şampiyonu eski güreşçi Ahmet Ayık, dünya şampiyonu eski güreşçi Şeref Eroğlu, Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) yöneticileri, TGF Teknik Kurul Başkanı Prof. Dr. Haluk Koç, TGF Milli Takımlar Koordinatörü Adem Varlık, Grekoromen Milli Takım Antrenörü Salih Bora ve sporcular katıldı.
Haluk Koç 16.12.2019
Türkiye-Libya arasında güvenlik ve askeri iş birliği mutabakatına ilişkin teklif Dışişleri...
CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, bakanlık sunumunun ardından basın mensuplarının dışarı çıkartılmasının demokratik bir süreç olmadığını iddia ederek, "Yürütmenin görüşleri burada ifade ediliyor; muhalefetin tespitleri, uyarıları basına hiçbir şekilde yansımıyor, bu yansımalar dolaylı oluyor.
Haluk Koç 8.12.2019
Hasankeyf son haliyle İstanbul'da tanıtıldı
Hasankeyf Kaymakamı Haluk Koç ve Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen, Batman Valiliği koordinasyonunda Yenikapı'da bu yıl ilki düzenlenen "Batman Tanıtım Günleri"nde açılan stantta ilçe hakkında katılımcıları bilgilendirdi.
Haluk Koç 5.12.2019
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, Türkiye'nin çıkarlarına uygun her adımı CHP olarak desteklediklerini bu nedenle Libya ile imzalanan mutabakat muhtırasına da destek verdiklerini kaydetti.
Haluk Koç 14.11.2019
Güreşte milli takımların son durumu değerlendirildi
Toplantıya, Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Grekoromen Güreşten Sorumlu Asbaşkan Zeki Gül, Grekoromen Milli Takım Teknik Direktörü Salih Bora ve teknik ekibi, Milli Takımlar Koordinatörü Adem Varlık, Türkiye Güreş Federasyonu Teknik Kurul Başkanı ve Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Haluk Koç, Eğitim Kurulu Başkanı ve İnönü Üniversitesi Öğretim Üyesi Celal Taşkıran ile Grekoromen Milli Takım Koordinatörü Ata Karataş katıldı.
Haluk Koç 10.11.2019
Ankara'da Atatürk için mevlit okutuldu
Ankara Büyükşehir Belediyesi, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 81'inci yıl dönümü nedeniyle mevlit programı düzenlendi. Hacı Bayram Veli Camisi'nde düzenlenen mevlit programına, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP Parti Meclisi Üyesi Haluk Koç ile çok sayıda kişi katıldı.
Haluk Koç 10.11.2019
Ankara'da Atatürk için mevlit okutuldu
Ankara Büyükşehir Belediyesi, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 81'inci yıl dönümü nedeniyle mevlit programı düzenlendi. Hacı Bayram Veli Camisi'nde düzenlenen mevlit programına, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP Parti Meclisi Üyesi Haluk Koç ile çok sayıda kişi katıldı.
Haluk Koç 7.11.2019
Hasankeyf Müzesi tarihi mihrapla ziyaretçilerini karşılayacak
Arkeologlar gözetiminde, itina ile aslına uygun şekilde restore edilerek müzenin girişine konumlandırılan, kitabesi olmayan mihrabın, kimi araştırmacılar tarafından 14-15. yüzyıllara ait olduğu Eyyubiler döneminde yapılmış olabileceği ifade ediliyor. Hasankeyf Kaymakamı Haluk Koç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Hasankeyf Müzesi girişinin benzerinin İngiltere ve İskoçya'daki müzelerde görüldüğünü söyledi.
Şu an buradasınız: Haluk Koç Haberleri | Haluk Koç Kimdir - Haberler - Haluk Koç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haluk Koç kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM, salı günü yeni başkanını seçecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.7.2020 14:35:10. #1.15#
title