Haluk Bilginer ve ekibi, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden beste yaptı; sosyal medyada yer yerinden oynadı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Haluk Bilginer ve ekibi, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden beste yaptı; sosyal medyada yer yerinden oynadı

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Magazin

Cübbeli Ahmet Hoca'nın bir vaazında kullandığı ifadeleri beste yapan Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi, çektikleri eğlenceli video ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü bir vaazında hem sanatçıları hem de onların seslendirdiği şarkıları dinleyenleri eleştirmişti. Sosyal medyada gündem olan Cübbeli'nin sözlerinden beste yapan usta oyuncu Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi, eğlenceli bir video çekti. Video kısa sürede en çok izlenenler ve paylaşılanlar arasına girdi.

Olgun Kızıltepe
olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Cübbeli Ahmet Hoca, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (29)
Skici Kalkan:Neden bu kadar agresif yorum yapmışsınız ki adamların yaptığı şeyde biraz bile art niyet göremedim hatta cübbeli ahmet hocamızında bu olayda bir art niyet arayacağını sanmam çünkü haluk bilginer ve ekibinin burada saldırgan hiçbir tutumu yok. Cevap Yaz 5 2 Yayından Kaldır
Seyit Korkular:Ulan Cubeli Hoça sıze bir beste çıkarır alayınız Rezil olur Cevap Yaz 4 13 Yayından Kaldır
Ahmet Kaan:Körler sağırlar birbirini ağırlar. Cevap Yaz 48 63 Yayından Kaldır
Tüm 29 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title