Halikarnas Balıkçısı Haberleri

Halikarnas Balıkçısı haber, Halikarnas Balıkçısı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halikarnas Balıkçısı - 14.01.2021
Bodrum'da "Halikarnas Balıkçısı Seyir Terası" açıldı
Bodrum ilçesinde, "Halikarnas Balıkçısı Seyir Terası" açıldı.
Halikarnas Balıkçısı - 02.01.2021
BBC Türkçe'nin eski çalışanlarından Aylin Özmenek hayatını kaybetti
1942 yılında İstanbul'da doğan Özmenek, çocukluğunu ve gençliğini İzmir'de geçirdi. Spikerliğe İzmir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'ni bitirdikten sonra, 1963 yılında İzmir Radyosu sınavlarını kazanarak başladı. Daha sonra kısa bir süre Ege Bölgesi profesyonel rehberliği yapan Özmenek, Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın (Halikarnas Balıkçısı) öğrencisi oldu.
Halikarnas Balıkçısı - 17.12.2020
Bodrum'da Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın el yazmaları deniz müzesine bağışlandı
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, "Halikarnas Balıkçısı" mahlaslı Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın orijinal el yazmalarının devamı, Bodrum Deniz Müzesine bağışlandı.
Halikarnas Balıkçısı - 12.10.2020
"Halikarnas Balıkçısı: Cevat Şakir Kabaağaçlı"
"Halikarnas Balıkçısı" mahlaslı gazeteci, yazar, şair, ressam Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın vefatının üzerinden 47 yıl geçti.
Halikarnas Balıkçısı - 11.10.2020
Haftanın tarihine bakış
1973- "Halikarnas Balıkçısı" Cevat Şakir Kabaağaçlı, 87 yaşında vefat etti.
Halikarnas Balıkçısı - 12.09.2020
Son dakika haberleri | Büyükşehir ve Turizm Bakanlığı Bodrum için protokol imzalıyor
Başkan Gürün; "Bodrum deyince Halikarnas Balıkçısı'nın tabiriyle; "Yokuş başına geldiğinde Bodrum'u göreceksin, Sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin, Senden öncekiler de böyleydiler.
Halikarnas Balıkçısı - 28.12.2019
Bodrum'da Uluslararası Topluma Yılbaşı Kokteyli
Bodrum'un önemli bir kültürü olduğunu ifade eden başkan Aras sözlerine şöyle devam etti; "Kültür çok önemli, Bodrum'un Kültürünü korumak için onun binlerce yıllık kültürüne vurgu yapacağız. Tıpkı Cevat Şakir gibi, Cevat Şakir bir dünya insanıydı Oxford mezunu idi. İstanbul beyefendisi idi dünyayı gezmişti, İzmir'de yaşamıştı. Ama Bodrum'a geldiği zaman Bodrum'un kültürüne tıpkı bodrumun süngercisi gibi balıkçısı gibi uyum sağladı ve Halikarnas Balıkçısı oldu işte bizlerde çağımızın Halikarnas Balıkçısı olmalıyız arkadaşlar.
Halikarnas Balıkçısı - 13.11.2019
Muğla'da "8 Ay, 8 Okul, 8 Kitap" projesi
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, "8 Ay, 8 Okul, 8 Kitap" projesi kapsamında, ortaokul öğrencilerince "Halikarnas Balıkçısı" Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın "Mavi Sürgün" kitabı okundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Halikarnas Balıkçısı Haberleri | Halikarnas Balıkçısı Kimdir - Haberler - Halikarnas Balıkçısı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halikarnas Balıkçısı kimdir, hayatı ve biyografisi. Halikarnas Balıkçısı kitabı tanıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 12:10:10. #1.16#

title