Haberi Paylaş

Yalı Çapkını 25.bölüm fragmanı (VİDEO) Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm bölümde ne olacak?

Gündem Haberleri

Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümü merak konusu oldu. Yalı Çapkını 25.bölüm fragmanı araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki, Yalı Çapkını yeni bölümde ne olacak? Detaylar haberimizde...

Star Tv'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını yeni bölümleriyle seyirciyi ekrana kilitliyor. Yalı Çapkını dizisinin yayınlanan son bölümü sonrasında 25.bölümü araştırılıyor. Başrollerinde Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun yer aldığı Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümü merak konusu oldu. Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını 25.bölüm fragmanı! araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki, Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını yeni bölümde ne olacak? İşte, Yalı Çapkını 25.bölüm fragman izleme linki!

YALI ÇAPKINI SON BÖLÜM NE OLDU?

Fuat ve Asuman'ın arasının bozuk olduğunu öğrenen Halis Ağa, Seyran'ı yanına çağırarak ondan bu konuda destek ister. Durumu öğrenen Ferit ise hızlıca bir plan yapar. Öte yandan Defne de Seyran'ın projeden çekilmesiyle ilgili İfakat ve Gülgün'le konuşmaya gelir. Kazım ise arazi ile ilgili planlarını yürütmeye kararlıdır. Ferit'in planıyla bir araya gelen Suna-Abidin, Ferit-Seyran, Asuman ile Fuat'ın kısa tatilinde önemli kararlar da alınacaktır.

Yalı Çapkını 25.bölüm fragmanı (VİDEO) Yalı Çapkını yeni bölümde ne olacak? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜM FRAGMANI!

Yalı Çapkını dizisinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Son bölümüyle dikkat çeken Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümü araştırılan konular arasında yer alıyor. Yalı Çapkını 25.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içerisinde yer alacaktır...

Haberler.com / Zehra Aygör - Gündem

Yalı Çapkını Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title