Haberler

Servet operasyonu filminin konusu nedir, sonu nasıl bitiyor?

Güncelleme:

Başrollerini Jason Statham, Hugh Grant, Aubrey Plaza ve Josh Hartnett'ın paylaştığı Servet operasyonu filmi izleyicilerde büyük beğeni topladı .13 ocak 2023 vizyona giren filmin ardından izleyiciler Servet operasyonu filminin konusunu ve nerede çekildiğini ,oyuncu kadrosunu araştırıyorlar. Peki ,Servet operasyonu filminin konusu nedir? Servet operasyonu filmi nerede çekildi? Servet operasyonu filminin oyuncuları kimler? Servet operasyonu filminin bütçesi ne kadar? Detaylar haberimizde...

Yönetmenliğini Guy Ritchie'nin başrollerini Jason Statham, Hugh Grant, Aubrey Plaza ve Josh Hartnett'ın paylaştığı servet operasyonu filimi vizyona girer girmez izleyicilerinin büyük beğenisini topladı.13 ocak 2023 vizyona giren filimin ardından izleyiciler Servet operasyonu filminin konusunu ve nerede çekildiğini, oyuncu kadrosunu araştırıyorlar. Peki, Servet operasyonu filminin konusu nedir? Servet operasyonu filmi nerede çekildi? İşte konu hakkında tüm merak edilenler...

SERVET OPERASYONU FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Servet Operasyonu, dünya için büyük tehdit oluşturan yeni bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için zorlu bir maceraya atılan bir ajanın hikayesini konu ediyor. M16 ajanı Orson Fortune, dünya için büyük tehdit oluşturan yeni bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için uluslararası bir istihbarat ittifakı olan "Five Eyes" tarafından işe alınır. Bu süreçte CIA teknoloji uzmanı Sarah Fidel ile birlikte çalışmak zorunda bırakılan Fortune, zengin bir silah tüccarının izini sürmeye çalışırken dünyayı dolaşmak zorunda kalır.

SERVET OPERASYONU FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Çekimleri Antalya'da gerçekleşen Servet Operasyonu'nun aksiyon sahneleri özellikle Kaleiçi bölgesi, Su Kemeri, EXPO alanı ve Cumhuriyet Meydanı'nın yanı sıra 2 bin yıllık Aspendos Antik Tiyatrosu'nda geçiyor. Filmde, Antalya görüntülerine ek olarak Türk kültürünün anlatıldığı sahnelere ve Türkçe diyaloglara da yer verilmiş.

SERVET OPERASYONU FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Başrollerini Jason Statham, Hugh Grant, Aubrey Plaza ve Josh Hartnett'ın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda; Cary Elwes, Bugzy Malone gibi isimlerin yanı sıra, ünlü Türk oyuncular Kaan Urgancıoğlu, Tim Seyfi adıyla tanınan aktör Timur Seyfettin Ölmez, Ozan Ayhan, Ergun Kuyucu ve Aksel Üstün yer alıyor.

SERVET OPERASYONU FİLİMİNİN BÜTÇESİ NE KADAR?

Film 130 milyon doları geçkin bütçesiyle dikkat çeken kariyerlerinin başından beri birçok aksiyon filminde birlikte çalışan yönetmen Guy Ritchie ile Jason Statham'ı bir kez daha bir araya getiriyor.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Jason Statham Josh Hartnett Hugh Grant Gündem Sinema Kültür Sanat Haberler

AK Parti'de değişim başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart'ın faturasını 7 il başkanına kesti

AK Parti'de değişim başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart'ın faturasını 7 il başkanına kesti

Muhabirin 'Ben bu Beren'i yerim' sözleri ortalığı karıştırdı! Kanaldan açıklama gecikmedi

Muhabirin "Ben bu Beren'i yerim" sözleri ortalığı karıştırdı! Kanaldan açıklama gecikmedi

1901 günlük esaret sona erdi! ABD ile anlaşan Julian Assange serbest bırakıldı

1901 günlük esaret sona erdi! ABD ile anlaşan Julian Assange serbest bırakıldı

Sahaya girip Ronaldo ile fotoğraf çektirmişti! UEFA'dan minik Berat'a görülmemiş ceza

Sahaya girip Ronaldo ile fotoğraf çektirmişti! UEFA'dan minik Berat'a görülmemiş ceza

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title