Haberler

Milli Voleybolcu Zehra Güneş "Her Adımım Olay, Her Adımım Deichmann" sloganı ile DEICHMANN'ın Yeni Reklam Yüzü Oldu!

ilandır
Güncelleme:

Deichmann Milli voleybolcu Zehra Güneş ile yaptığı yeni lansman kampanyasını yayınladı. Her Adımım Olay, Her Adımım Deichmann" sloganıyla tüm gözleri üzerine çeviren Zehra Güneş, Deichmann'ın yeni lansman kampanyasının yıldızı oldu.

2024 İlkbahar-Yaz koleksiyonuiçin kamera karşısına geçen milli voleybolcu 7'den 70'e herkese dokunurken;sokak modasını yansıtan, sofistike, tarz, genç vetrendleri yakalayanözgürlükçü bir ruhu yansıttı.

Reklam filmi; tarzını zirveye taşımak isteyenlerin ilham kaynağı oldu.

Zehra Güneş çekimlerden duyduğu keyfi dile getirirken; reklam filminin oldukça iddialı olduğunu vurguladı.

"Deichmann gibi global bir marka ile iş birliği yapmak benim için çok heyecan verici diyen milli voleybolcu Zehra Güneş,

Deichmann ile yollarımızın kesişmesinden büyük memnuniyet duyuyorum; çok hoşuma giden vetamamen beni yansıtan bir kampanyanın parçası olduğum için çok mutluyum.

Bu kampanyada günlük hayatın zorluklarını göğüsleyen bir çok farklı gencin hikayesi var; hayatın her alanında emin adımlarla ilerleyen, birbirine ilham veren pek çok kadının, aslında hepimizin hikayesi var.

Bu kampanya ile özgürlük, özgüven ve dinamizm ruhunu yansıtıyoruz.Kendimi, tüm hallerimle yansıtma fırsatı verdiği içinDeichmann'a çokteşekkür ederim.

Zehra Güneş Deichmann Voleybol Güneş Advertorial Haberler Haberler

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Doğum teşvik paketi geliyor! Doğum izninin uzatılması da kira ve kreş desteği de masada

Doğum teşvik paketi geliyor! Doğum izninin uzatılması da kira ve kreş desteği de masada

Bakmadan Geçme

Türkiye- Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? EURO 2024 Türkiye- Portekiz hangi kanalda? #9917 22 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 22 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 22 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 22 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 22 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Arda Güler Portekiz maçında oynayacak mı? Arda ilk 11'de mi? Avrupa Şampiyonası Finali ne zaman? EURO 2024 ne zaman bitiyor? Fransa sembolü neden horozdur? Hollanda forması neden turuncu? Hollanda neden portakal renginde? #129300 #9917 Hollanda Fransa maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Hollanda Fransa maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Hollanda Fransa maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Hollanda Fransa maçı ne oldu? Hollanda Fransa maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hollanda Fransa EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! HOLLANDA FRANSA CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! EURO 2024 gruptan kaç takım çıkıyor, 3.'ler çıkıyor mu? #9917 Filenin Sultanları elendi mi? A Milli Kadın Voleybol Takımı VNL elendi mi? #129300 #127952 Mbappe neden yok, sakat mı cezalı mı? Mbappe oynayacak mı EURO 2024 (Hollanda – Fransa)? #129300 #9917
CHP'li belediyede hamile kadına çöp sürgünü

CHP'li belediyede hamile kadına çöp sürgünü

title