Haberi Paylaş

Kayseri'de kendini yakan adam kim, öldü mü, yaşıyor mu?

Gündem Haberleri

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde bir şahıs belediye ile yaşadığı yol yapım anlaşmazlığı nedeniyle kendini ve eşi Kevser D.'yi ateşe verdi. Peki, Kayseri'de kendini yakan adam kim, öldü mü, yaşıyor mu?

Kayseri'de Saat 11.00 sıralarında Yahyalı Belediyesi önünde meydana gelen olayda, Kocahacılı Mahallesi'ne yol yapım çalışmalarında belediye ile anlaşmazlık yaşayan Mesut D. (44), eline benzin bidonunu alarak eşi Kevser D. (36) ile belediye önüne geldi. Belediye ekiplerine tepki gösteren Mesut D., çakmakla kendini ve eşini ateşe verdi. Peki, Kayseri'de kendini yakan adamkim, öldü mü, yaşıyor mu?

KAYSERİ'DE KENDİSİNİ YAKAN ADAM KİM?

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde Mesut D., belediye ile yaşadığı yol yapım anlaşmazlığı nedeniyle kendini ve eşi Kevser D.'yi ateşe verdi. Çift ile alevleri söndürmek isterken yaralanan 1 polis memuru ve 1 belediye personeli hastaneye kaldırıldı. Yahyalı Belediyesi'nden yapılan açıklamada, Mesut D.'nin akli dengesinin yerinde olmadığı belirtildi.

Konuyla ilgili Yahyalı Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, "Bugün ilçemiz Kocahacılı Mahallesi'ne yol ölçümü için giden belediye personellerimize akli dengesi yerinde olmayan bir vatandaş silah çekmiş ve ölümle tehdit etmiş, belediye aracını ise yakmaya çalışmıştır. Ardından aynı vatandaş ailesi ile birlikte belediyemiz önüne gelmiş, belediyemiz ile alakası olmayan bir konu nedeniyle belediyemizi suçlamış, getirmiş olduğu benzin ile kendini, eşini, polis memurunu ve belediyemiz personellerini ateşe vermiştir. Bu elim olay bizi derinden üzmüştür. Bu olayda yaralanan polis memurumuza, belediye personellerimize ve vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz" ifadelerine yer verildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kayseri 3. Sayfa Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title