Teşkilat canlı izle! TRT1 Teşkilat 19. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat son bölüm izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Teşkilat canlı izle! TRT1 Teşkilat 19. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat son bölüm izle!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Teşkilat canlı izle! TRT1 Teşkilat 19. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat son bölüm izle!

Teşkilat dizisini TRT 1'den canlı olarak izleyebilirsiniz. Teşkilat 19. yeni bölüm canlı izleme linki var mı? Teşkilat 19. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat dizisi yeni bölümde neler olacak? Teşkilat bir önceki bölümde neler oldu? Teşkilat full HD canlı izle!

Ekranların sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümüyle bu akşam TRT 1'de ekranlara gelecek. Heyecanla beklenen yeni bölümün ardından izleyiciler 20. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak merak ediyor. Peki, Teşkilat 19. yeni bölümü ne zaman yayınlanır? 20. bölüm fragmanı çıktı mı? Teşkilat 18. bölümde neler oldu? Yeni bölümde ne olacak? Teşkilat canlı izle! TRT1 Teşkilat 19. yeni bölüm canlı izle! İşte detaylar haberimizde...

TEŞKİLAT CANLI İZLE!

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Komisyon toplantısında Simon'a düzenlenen suikast girişiminin ardından devletin üst düzey kademelerinde olağanüstü hâl ilan edilir. Tüm komisyon üyeleri olağan şüpheli olarak değerlendirilirken ekip suç aletini bulmak için hummalı bir çalışmaya girişir. Olayı aydınlatmanın tek yolu suikastı gerçekleştiren David'i açığa çıkarmaktır.

Kızına kavuşmak için evine dönen Zehra eski eşi Kemal'in bilgisayarında bulduğu görüntülerle şoke olur. Zehra, Serdar'ın kayıp bir buçuk ayına ışık tutan bu görüntülerin peşine düşüp sır perdesini aralamaya karar verir.

Türk devletini köşeye sıkıştırmak isteyen Yıldırım, David'in yakalanmasını engellemek için Çetin'i görevlendirir. Ceren açığa çıkmamak için eski hayatına dönerken, Serdar'ın Ceren'le ilgili şüpheleri sürmektedir.

TEŞKİLAT DİZİSİ SON BÖLÜM İZLE!

Teşkilat canlı izle! TRT1 Teşkilat 19. yeni bölüm canlı izle! Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat son bölüm izle!

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zehra, Mete Başkan sayesinde kurtulur. Serdar'ın kayıp 1.5 ayında yaşananların gizemini çözmek isteyen Zehra bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Ceren ve Yıldırım'ın buluşması Serdar'ı başka bir yola sürüklerken parçalar yavaş yavaş yerine oturmaya başlar.

Mete Başkan'ın dönüşüyle büyük bir sevinç yaşayan ekibi önemli ve zorlu bir görev beklemektedir. Gemi saldırısından sorumlu olan Ariel'in peşine düşen ekip, Suriye'de büyük bir sürprizle karşılaşır.

Teşkilat dizisinde, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın olağanüstü deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Başkent Ankara'da uzun zamandır ilk kez bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarını konu alan dizide, bir ölüm-dirim savaşının, bazen bir ateş çemberinin içinde "kötü adamların" kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal'ın oynadığı diziden önemli haberler gelmeye devam ediyor. Çekimleri Ankara'da gerçekleştirilen dizinin stoklu ilerlediği ve bir kaç bölümünün önceden çekildiği biliniyor. Çekimleri başlayan ve çalışmaları hızla bir şekilde devam eden ve yayın hayatına atılmak için gün sayan dizinin isminde değişikliğe gidildiği öğrenildi.

Çağlar Ertuğrul : Serdar

Deniz Baysal : Zehra

Mesut Akusta : Mete

Ezgi Eyüboğlu : Ceren

Ezgi Şenler : Pınar

Mehmet Usta : Zayed

Tuncer Salman : Hakkı

Nihat Alptuğ Altınkaya : Hulki

Serdar Yeğin : Uzay

Yavuz Bingöl : Adem

Uğur Ahmet Say : Gürcan

Yunus Destebaşı : Mert Çavuş

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

TEŞKİLAT CANLI İZLE!

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title