Öldür Beni Sevgilim oyuncuları! Öldür Beni Sevgilim ne zaman, nerede çekildi? Öldür Beni Sevgilim konusu nedir? - Haberler
Haberi Paylaş

Öldür Beni Sevgilim oyuncuları! Öldür Beni Sevgilim ne zaman, nerede çekildi? Öldür Beni Sevgilim konusu nedir?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Öldür Beni Sevgilim oyuncuları! Öldür Beni Sevgilim ne zaman, nerede çekildi? Öldür Beni Sevgilim konusu nedir?

Sinemaseverlerin beğenisini toplayan Öldür Beni Sevgilim filmi televizyon ekranlarında da izleyicilerin beğenisini topluyor. İzleyicilerin merak ettiği Öldür Beni Sevgilim konusu, özeti ve Öldür Beni Sevgilim oyuncaları gibi konuları mercek altına alıyoruz. Öldür Beni Sevgilim ne zaman, nerede çekildi? Öldür Beni Sevgilim konusu nedir? Öldür Beni Sevgilim filminin detayları… İşte, Öldür Beni Sevgilim oyuncuları!

Öldür Beni Sevgilim ne zaman, nerede çekildi? Öldür Beni Sevgilim konusu nedir? sorularına yanıt aranıyor. İzleyenleri ekrana bağlayan Öldür Beni Sevgilim filmi, beyaz perdeden sonra televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Öldür Beni Sevgilim filmini izleyecek olanların merak ettiği Öldür Beni Sevgilim konusu nedir, Öldür Beni Sevgilim oyuncuları kimler ve Öldür Beni Sevgilim özeti gibi konuları inceliyoruz. İşte, Öldür Beni Sevgilim oyuncuları!

Okan ile Demet, 5 yıldır evli olan bir çifttir. Ancak birlikte geçirdikleri senelere rağmen ilişkileri pek de iyi değildir. İkilinin aşkı masal gibi başlamış, büyük heyecanlarla devam etmiş ve mutlu sona ulaşmıştır. Ancak evliliğin ardından hayatları sıradanlaşmaya başladıkça, çiftin içindeki o heyecan duygusu da ölmeye başlamıştır. 5 yılın sonunda ikili adeta birbirinden bunalmış hale gelir. Farklı hayatlar isteseler de bunu dile getiremeyen ve ses çıkarmadan, içten içe birbirlerine sinir olmaya başlayan genç çift, evlilik yıl dönümlerinde büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olur. Yaşanan yanlışlık sonucunda 5 yıllık karı-koca birbirlerini öldürmeye karar verirler. Bunun için uygun yollar arayan çiftin yaşadıkları hem tehlikeli hem de komik hallere gelecektir...

Şenol Sönmez'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Okan karakterine Murat Boz hayat verirken, Demet'i ise Seda Bakan canlandırıyor. Senaryosunu Murat Dişli'nin kaleme aldığı filmin kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen: Şenol Sönmez

Oyuncular: Murat Boz, Seda Bakan, Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

Tür: Komedi Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

Yapım Yılı: 2019 (105 dk)

Vizyon Tarihi : 1 Mart 2019 Cuma

Senaryo: Murat Dişli

Şenol Sönmez'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Okan karakterine Murat Boz hayat verirken, Demet'i ise Seda Bakan Canlandırıyor. Muğla ve İstanbul'un farklı noktalarının yer aldığı Öldür Beni Sevgilim filmi Fethiye'de tamamlandı.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title