Muhtelif mahallelerde su kesintisi - Haberler
Haberi Paylaş

Muhtelif mahallelerde su kesintisi

Muhtelif mahallelerde su kesintisi
Habermetre - Haberler | Toplum

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğünün içme suyu iletim hatlarında yapacağı çalışmalar nedeniyle 13 Ekim Çarşamba günü Sevindik, Sümer, Dokuzkavaklar, Deliktaş ve Anafartalar mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır.

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğünün içme suyu iletim hatlarında yapacağı çalışmalar nedeniyle 13 Ekim Çarşamba günü Sevindik, Sümer, Dokuzkavaklar, Deliktaş ve Anafartalar mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır. 12. 10. 2021 Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün 13 Ekim 2021 Çarşamba günü içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeni ile 08. 00 ila 20. 00 saatleri arasında, Sevindik, Sümer, Dokuzkavaklar, Deliktaş ve Anafartalar mahallelerinde su kesintisi yapılacaktır. Vatandaşlarımızın kesintiden mağdur olmamaları için önlem almaları gerekmekte olup, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecektir. . Benzer Başlıklar

İlbade Mahallesi'nde su kesintisi

Denizlililer kitap fuarına akın etti

Büyükşehir DESKİ ve AFAD'tan ortak tatbikat

Denizli Büyükşehir Belediyesi 4. Kitap Fuarı açıldı

Büyükşehir Ulaşım A. Ş'den öğrencilere kolaylık

Büyükşehir Belediyesi 4. Kitap Fuarı kapılarını açılıyor

Habermetre - Son Dakika Haberleri

Büyükşehir Belediyesi, Su Kesintisi, DESKİ, Ekim, Toplum, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title