Evden çıkacaklar dikkat! İstanbul'da 15 Temmuz Köprüsü ve Kadıköy D 100'de trafik akmıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Evden çıkacaklar dikkat! İstanbul'da 15 Temmuz Köprüsü ve Kadıköy D 100'de trafik akmıyor

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

İstanbul'da hem haftanın ilk iş günü olması hem de yağış nedeniyle iki noktada trafik durma noktasına geldi. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Kadıköy D-100 istikametinden işlerine gitmek isteyen vatandaşlar, uzun süre trafiğin açılmasını bekledi.

İstanbul'da haftanın ilk iş günü de olmasının etkisiyle birlikte yoğun trafik oluştu. İBB trafik verilerine göre sabah saatleri itibariyle trafik yoğunluğu yüzde 60'lara ulaştı. 15 Temmuz Köprüsü ve Kadıköy D-100'de trafik uzun süre akış sağlayamadı.

UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

Haftanın ilk iş ve okul gününde trafik yoğunluğu erken saatlerden itibaren etkili olmaya başladı. İşlerine gitmek isteyen sürücüler ve öğrenci servisleri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde ve Kadıköy D-100 karayolu üzerinde uzun araç kuyrukları oluşturdu.

YÜZDE 60 OLARAK ÖLÇÜLDÜ

Gece saatlerinden itibaren etkili olan yağışlarla birlikte trafik yer yer durma noktasına geldi. Köprüye bağlanan ara yollarda da sürücüler ilerlemekte güçlük çekti. İBB trafik verilerine göre ise yoğunluk saat 07.30 itibariyle yüzde 60 olarak ölçümlendi.

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde yağmur, trafiği vurdu

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde yağmur, trafiği vurdu

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde yağmur, trafiği vurdu

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :15 Temmuz ne ya Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title