Halil Necipoğlu kimdir? Halil Necipoğlu kaç yaşında, nereli? Halil Necipoğlu biyografisi! - Haberler
Haberi Paylaş

Halil Necipoğlu kimdir? Halil Necipoğlu kaç yaşında, nereli? Halil Necipoğlu biyografisi!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Halil Necipoğlu kimdir? Halil Necipoğlu kaç yaşında, nereli? Halil Necipoğlu biyografisi!

İlahiyatçı, din adamı, tasavvuf müziği sanatçısı, televizyon programı sunucusu. Star Tv'de Ramazan Bereketi programını sunan Halil Necipoğlu, 1968 yılında Erzurum'da dünyaya gelmiştir. Peki, Halil Necipoğlu kimdir? Halil Necipoğlu kaç yaşında, nereli? Halil Necipoğlu mesleği nedir? Halil Necipoğlu hayatı ve biyografisi nedir?

Çeşitli kanallarda sahur programları hazırlayıp sundu. Son olarak Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışmasında jüri üyesi olarak görev yapmaktadır. Camideki Adam ve Semavi Vuruşlar isminde albümleri de bulunan Halil Necipoğlu kimdir? Halil Necipoğlu kaç yaşında, nereli? Halil Necipoğlu mesleği nedir? Halil Necipoğlu hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde...

HALİL NECİPOĞLU KİMDİR?

İlahiyatçı, din adamı, tasavvuf müziği sanatçısı, televizyon programı sunucusu. Star Tv'de Ramazan Bereketi programını sunan Halil Necipoğlu, 1968 yılında Erzurum'da dünyaya geldi. Babası da imam olan Halil Hoca, 14 yaşında hafızlık eğitimini tamamladı. İmam Hatip Lisesi ve İlahiyat Fakültesi ön lisans mezunudur. Hafız Amir Ateş'ten musiki dersleri de alan Halil Necipoğlu, 2011 yılında Dolmabahçe Sarayı Camisi'nde imamlık görevi yaptı. Çeşitli kanallarda sahur programları hazırlayıp sundu. Son olarak Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışmasında jüri üyesi olarak görev yapmaktadır. Camideki Adam ve Semavi Vuruşlar isminde albümleri de bulunan Halil Necipoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title