Elkızı başrol oyuncuları kim? El kızı konusu nedir? - Haberler
Haberi Paylaş

Elkızı başrol oyuncuları kim? El kızı konusu nedir?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Elkızı başrol oyuncuları kim? El kızı konusu nedir?

Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk ve Sedef Avcı'nın yer aldığı FOX TV'nin yeni dizisi El Kızı dizisi bugün ilk bölümüyle ekranlara geliyor. İzleyiciler Elkızı oyuncuları kim? Elkızı konusu nedir? sorularına yanıt arıyor. İşte, Elkızı oyuncu kadrosu...

Elkızı oyuncuları kim? Elkızı konusu nedir? sorularına yanıt aranıyor. FOX'un cumartesi günü ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanan yeni dizisi "Elkızı"nın yeni tanıtımıyla büyük ilgi toplamıştı. Peki, Elkızı ne zaman başlayacak? Elkızı konusu ne? Elkızıoyuncuları kimler? Elkızı fragmanı izle! İşte detaylar haberimizde... Tanıtımda Ezo'nun: "Soyadımı katil babamdan aldım ama insanlığımı annemden, ben annemin kızıyım" demesi sosyal medyada çok konuşuldu. Peki, El Kızı dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler? İşte El Kızı dizisi oyuncuları ve karakterleri...

"Gemi su almaya başladığı gün, ilk "El kızı"nı attılar aşağı.."

Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin. Bir tanesiydi bütün sülalenin. Sonra bir gün babam başka bir kadını sevdi. Doğurduğu çocuğa kadar onların, annemse elin kızı oldu birden. Gemi su almaya başladığı gün ilk anemi attılar gemiden.

Annesinin kaderini yaşarmış kızlar. Ama bilmedikleri bir şey var. Kaderimi annemden, kanımı babamdan almışım ben. Annem gibi kendime kıymam.

Ne diyordu sahi türküde? "Duvarda elek mi olur? Elkızı melek mi olur?"

Eee madem "Elkızı"yız, türkülere konu olmuş namımız, hakkını vermek lazım.

Ben şimdi o beni attıkları gemiyi cayır cayır yakmaz mıyım?

Elkızı oyuncuları kim? Elkızı konusu nedir?

Projede Erginci'nin yanı sıra Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Fırat Doğruloğlu, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler rol alıyor.

Hayalleri için savaşan Ezo'nun bu hayatta tutunduğu iki şey vardır; anıları ve annesinden kendisine kalanlar... Yani bir avuç umut. Ne var ki, elinde avucunda olan her şey zulüm gördüğü ailesi tarafından bir çırpıda söküp alınır. İki yolu vardır Ezo'nun. Ya pes edecektir ya da savaşacaktır. O savaşmayı seçer, hem de ölümüne...

Ezo'nun içinde bulunduğu çıkmazı fırsat bilen Harun ve annesi Nermin ise eski şatafatlı dönemlerine yeniden kavuşabilmek için gözlerine en zayıf halka olarak gördükleri Ezo'yu kestirirler ama bilmedikleri bir şey vardır. Ezo sandıkları kadar aciz ve çaresiz değildir. Onun yaptıklarından ve yapacaklarından haber siz, ava giderken av olacaklardır.

ELKIZI DİZİSİ FRAGMANI İZLE!

Elkızı ne zaman başlayacak? Elkızı konusu ve oyuncuları kimler?

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title