Dead by Daylight'ta Cadılar Bayramı'na özel For Honor etkinliği geldi - Haberler
Haberi Paylaş

Dead by Daylight'ta Cadılar Bayramı'na özel For Honor etkinliği geldi

Haberler.com / Yakupcan Aydemir - Haberler | Gamegar
Dead by Daylight'ta Cadılar Bayramı'na özel For Honor etkinliği geldi

Ubisoft, For Honor'da başlayan yepyeni bir etkinliği açıkladı. Dead by Daylight ile özel bir geçiş yapıyorlar.

Behavior Interactive ile çok özel bir ortaklık içinde, The Trapper'ın kölelerin yerine katılacağı için daha kötü şöhretli katillerinden biriyle oynama şansı elde edersiniz ve sadece kozmetik olarak değil For Honor oyunundan özelliklerle birlikte Dead by Daylight'a eklendi.

For Honor Dead by Daylight etkinliği 21 Ekim'den 11 Kasım'a kadar sürecek bir etkinlik paylaştı. Ubisoft'un paylaştığı bir görselde etkinliğin adı "Sisin Kurtulanları" olarak adlandırılacak.Bu sınırlı süreli etkinlik sırasında oyuncular Dead by Daylight'ın evrenini temel alan "Survivors" oyun modunu ürkütücü bir ortamda oynayabilecekler.

Bu oyun modu, minyonların güçlü bir yapay zeka olan Trapper ile değiştirildiği ve kahramanları avlamak için haritada dolaşılan 4v4 PvP oyun modudur.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bu etkinlik sırasında oyuncular ücretsiz etkinlik kartı ile oynayabilecek ve yeni bir savaş kıyafeti, bir efekt ve bir süs gibi çok sayıda ödüle erişebilecekler. Ücretsiz etkinlik kartı ödüllerinin yanı sıra, oyuncular sınırlı süreli Dead by daylight temalı infazlara, ünlü kıyafetlere ve özem bir imza harekete de erişecekler.

Ayrıca, Amazon Prime ödüllerinde bonus paketleri oyunculara yedi günlük şampiyon statüsü, iki çöpçü sandığı ve üç savaş geçidi seviyesi sunar. Bu hediye 29 Kasım'da sona erecek.

FOR HONOR X DEAD BY DAYLIGHT CADILAR BAYRAMI ETKİNLİĞİ

Yakupcan Aydemir
Haberler.com Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title