6 aç aslan aynı anda zürafaya saldırdı! Sonrasını kimse tahmin edemedi - Haberler
Haberi Paylaş

6 aç aslan aynı anda zürafaya saldırdı! Sonrasını kimse tahmin edemedi

Haberler.com / Barış Yahya Çinçin - Haberler | Yaşam

Güney Afrika'da çekilen görüntülerde, 6 aslanın bir anda zürafaya saldırdığı görülüyor. Normal zamanda aslanların, zürafayı parçalaması beklenirken, zürafa soğukkanlılık ile rakiplerinin elinden kurtulmayı başarıyor.

Güney Afrika'daki Klaserie Game Reserve'de çekilen görüntülerde aslanlar ve zürafa arasındaki mücadele kameralara yansıdı. Ulusal parkta avlanmaya çıkan 6 aç aslan, gözlerine kestirdikleri zürafaya saldırıyor. Aslanlardan biri zürafanın üzerine, diğerleri ise ayaklarına tutunuyor. Aslanların öncesinde zürafaya küçük ısırıklar attığı görülüyor.

KİMSENİN BEKLEMEDİĞİ OLDU

Normal şartlarda aslanın zürafayı parçalaması beklenirken, bu sefer beklenen olmuyor. Ustaca bir hamle ile istifini bozmayan zürafa, ağır adımlarla yoluna devam ediyor. Daha sonra bir iki hamle daha yapan aslanlar, zürafanın tekme darbesiyle sarsıldıktan sonra avlarını alt edemeyeceklerini anlıyor.

BEBEK ZÜRAFAYI YEDİLER

Görüntüyü çeken maceracılar, bu zürafanın şanslı olduğunu ancak geçtiğimiz aylarda yine kendileri tarafından kaydedilen bir görüntüde, aslanların bebek zürafayı parçaladığını söylediler.

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title