Haberler

Ver Kaç'ın Çekimleri Kadırga'da Başladı

Güncel Haberler

Yapımcılığını, Ego Grup Medya'nın üstlendiği yönetmenliğini ise Orçun Benli'nin üstlendiği 'Ver Kaç' adlı yeni sinema filmi ile seyircisine 'merhaba' demeye hazırlanıyor.

YÖNETMEN ORÇUN BENLİ 'VER KAÇ' İÇİN 'MOTOR' DEDİ

Çekimlerine başlanan 'Ver Kaç' duygusal, samimi mahalle hikayesini farklı bir dille beyaz perdeye aktarıyor.
Kenan Ece filmin başrolünde ve bir mahalle delikanlısını oynayacak. Duygusal yönü fazlaca hissedilecek filmde ayrıca Bülent Çolak (Fikret), Aslıhan Güner (Nazlı), Fatih Koyuncuoğlu (Reşat) ve Fırat Tanış (Cengiz) gibi başarılı oyuncular da rol alıyor.

Dört hafta sürecek filmin çekimlerin büyük bölümü İstanbul'un eski semtlerinden Kadırga'da geçiyor. Kocamustafapaşa Stadı'nın da kullanılacağı çekimlerin; diğer mekanları ise Ümraniye, Reşadiye ve Emirgan mevkii olacak.

Filmin önümüzdeki sonbahar vizyona girmesi planlanıyor.
Filmin Konusu
Sedat ile Fikret yedikleri, içtikleri ayrı gitmeyen aynı mahallenin iki gencidir. Tek sevdaları Kadırga Spor Kulübü'dür. Kadırga Spor Kulübü çim sahaya geçemeyecek kadar yoksul bir kulüptür ve kurtarıcı olarak Hakan isimli bir futbolcuyu transfer etmek istemektedirler. Transfer için kulübün eskilerinden Tevfik Amca arabasını bağışlar. Transfer tarihinin yaklaşması ve arabayı satmak için zamana ihtiyaçları olduğundan Sedat parayı eski sevgilisi Nazlı'nın abisi olan Reşat'tan ister. Reşat eski bir mahallelidir. Ancak zaman içinde zenginleşmiş ve başka bir hayata geçmiştir. Sosyetik eşi Mehtap ve yaşam koçu Cengiz, Reşat'ın bütün hayatına nüfuz etmiş, onu yönlendirmektedir. Reşat, Sedat'a senet karşılığı istediği parayı verir. Ancak Sedat'ın hesap etmediği bir şey vardır, o da arabanın çalınmasıdır. Sedat bir yandan Cengiz, bir yandan Reşat, bir yandan da Tarık'la mücadele ederken öbür yandan Kadırga'nın tarihi düşmanları Sazlıkspor karşısında muvaffak olabilmesi için mücadele edecektir.
Künye
Yapımcı: Ego Grup Medya İnşaat LTD.ŞTİ
Yönetmen: Orçun Benli
Senaryo: Ali Ersin Kelleci, Onur Karataş
Görüntü Yönetmeni: Tufan Kılınç
Uygulayıcı Yapımcı: Şükrü Üçpınar
Kenan Ece (Sedat), Bülent Çolak (Fikret), Aslıhan Güner (Nazlı), Fırat Tanış (Cengiz), Fatih Koyunoğlu (Reşat), Perihan Ünlücan (Mehtap), Özgün Çoban (Tarık), Mehmet Ali Kaptanlar (Metin Başkan), Yılmaz Guruda (Avni Amca), Cenk Ertan (Mecit Başkan), Levent Tülek (Rıza), Eray Özbal (Salih), Murat Şahan (Berber Sabri), İsmail Oral (Deterjancı Tuncay), Sefa Zengin (Şöför Şakir), Kayahan Yıldızoğlu (Tevfik Amca), Ercan Yazgan (Muhsin), Ahmet Fuat Onan (Bekçi Sait), Serdal Genç (Haydar),

Kaynak: Bültenler / Güncel

Aslıhan Güner Fırat Tanış Orçun Benli Kenan Ece Güncel Haberler

title