Haberi Paylaş
Ünlü İsimler Hayvanlar Yararına Düzenlenen Kermeste Buluştu, İzdiham Yaşandı

Ünlü İsimler Hayvanlar Yararına Düzenlenen Kermeste Buluştu, İzdiham Yaşandı

Güncel Haberler

Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki 3 bini aşkın sahipsiz hayvana destek vermek ve sahipsiz hayvanlara dikkat çekmek amacıyla Sevgi Günü Kermesi düzenlendi.

Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı'ndaki 3 bini aşkın sahipsiz hayvana destek vermek ve sahipsiz hayvanlara dikkat çekmek amacıyla Sevgi Günü Kermesi düzenlendi. Ünlü isimleri bir araya getiren kermese katılan binlerce kişi büyük ilgi gösterdi.

Fatih Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği ve Yedikule Hayvan Barınağı'ndaki sahipsiz hayvanlara destek vermek amacıyla düzenlenen kermes ünlü isimleri bir araya getirdi. Sunuculuğunu Eylem Şenkal'ın yaptığı kermese, Selami Şahin, Doğuş, Reyhan Ataman, Sibel Gökçe, Tuna Arman, Gökhan Tan, İpek Tenolcay, Canan Mutluer, Zahide Yetiş ve Nilay Dorsa gibi sanatçılar katıldı. Ahırkapı Roman Orkestrası da müzikleriyle programa renk kattı.

NİLAY DORSA: "ÇOK GÜZEL BİR DUYGU"

Programa katılan ünlü manken Nilay Dorsa alışveriş yapmayı ihmal etmedi. Cam üfleme sanatının yapıldığı standa giden Dorsa, kendisi için yapılan özel isimliği aldı. Kermesin çok güzel olduğunu belirten Nilay Dorsa, "Çok güzel bir duygu. Sevgi kermesi. Hayvanlar yararına herşey satılıyor. Herkes ailesi ile gelmiş. Bende burada bulunmaktan son derece mutluyum. Çok duygulu. Hayvanlar ancak gözleri ile bizlere birşeyler anlatmaya çalışıyorlar. İnsanlar biraz daha merhametli olsunlar" dedi.

SELAMİ ŞAHİN CD İMZALADI

Kermese katılan usta isim Selami Şahin de albümünü imzalayarak sattı. Elde edilecek geliri hayvan barınağına vereceğini ifade eden Şahin, "Çok mutluyum. Allah'ın yarattığı bütün canlılara saygı duymak lazım. Bütün hayvanlara destek vermeye çalışıyorum" diye konuştu.

DOĞUŞ PAZARCI OLDU

Kermese katılan bir diğer isimde ünlü şarkıcı Doğuş oldu. Üzerinde hayvan fotoğraflarının bulunduğu tişörtlerden satan Doğuş, pazarcılar gibi bağırmayı ihmal etmedi. Ekipçe geldiklerini belirten Doğuş, "Çok önemli. Herkes taşın altına elini koyacak. 6 tane hayvanım var. Herkes hayvanlarla ilgili bilinçlenmeye başladı" şeklinde konuştu.

DİZİ OYUNCULARINA GENÇLERDEN BÜYÜK İLGİ

Öte yandan programa katılan Sana Bir Sır Vereceğim dizisi oyuncuları hayranlarına imza dağıttı. Dizi oyuncularını görmek için yüzlerce genç kuyruk oluşturdu. Zaman zaman kapı önünde izdiham yaşandı. Etkinlikte ayrıca karaoke yarışmaları, yiyecek ve hediyelik eşya stantları ile cam sanatı da sergilendi. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Selami Şahin Nilay Dorsa Doğuş Politika Güncel Haberler

title