Haberler

Ufak Tefek Cinayetler'in Yeni Üyesi Ushan Çakır Kimdir?

Abone Ol

Ekranların sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'in 2'inci sezonuna dahil olan genç oyuncu Ushan Çakır kimdir?

Son dönemin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'e Osman Sonant'ın ardından genç oyuncu Ushan Çakır'da transfer oldu.

USHAN ÇAKIR KİMDİR?

Leyla ile Mecnun dizisinden tanıdığımız Ushan Çakır, 23 Mayıs 1984 tarihinde İzmir'in Karşıyaka ilçesinde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda eğitim aldı. 2005 yılından bu yana birçok çalışmada yer alan oyuncu, kariyerine ilk olarak ''Bir İstanbul Masalı'' dizisiyle başladı. Bu projenin ardından 2005 yılında ''Belalı Baldız'' dizisinde oynadı. ''Başka Semtin Çocukları'' isimli sinema filminde yer alan Ushan Çakır, 2008 yılında ''Gece Gündüz'' projesine Damat Ferit karakteri ile dahil oldu. 2011 yılında ''Bazı Sesler'' ve ''Korku Tüneli'' adlı iki tiyatro oyununda boy gösteren oyuncu, aynı yıl ''Dedemin İnsanları'' filminde bulundu.

Ufak Tefek Cinayetler'in Yeni Üyesi Ushan Çakır Kimdir?

LEYLA İLE MECNUN DİZİSİNDE OYNADI

Tanınırlığını bir dönemin efsane absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun ile elde eden Çakır, sırasıyla Uzun Hikaye, Leyla ile Mecnun, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura, Kara Ekmek ve Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kara Ekmek projelerinde rol alan oyuncu, 2017 yılında ''Masum Değiliz'' dizisinde oynadı. Yakışıklı oyuncu, 2017 yılının Temmuz ayında kendisi gibi oyuncu Damla Sönmez ile nişanlandı.

Ufak Tefek Cinayetler'in Yeni Üyesi Ushan Çakır Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler'in Yeni Üyesi Ushan Çakır Kimdir?

Kaynak: Haberler.com / Güncel

Leyla İle Mecnun Ushan Çakır İstanbul Magazin Güncel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title