Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı üyeleri 15 Temmuz Demokrasi Müzesi'ni gezdi - Haberler
Haberi Paylaş

Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı üyeleri 15 Temmuz Demokrasi Müzesi'ni gezdi

AA - Kıvanç Gürbüz - Güncel
 - Güncelleme:

Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı üyeleri, 15 Temmuz Demokrasi Müzesi'ni gezdi.

Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı üyeleri, 15 Temmuz Demokrasi Müzesi'ni gezdi.

Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Bilge Gürs, burada yaptığı konuşmada, 15 Temmuz'un Türkiye için bir dönüm noktası olduğunu belirterek, hainlerin darbe teşebbüsünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dik duruşunu hesap edemediklerini söyledi.

Gürs, 15 Temmuz gecesi halkın, vatanın bölünmez bütünlüğü, milletin refahı ve dinin devam için "ölürsek şehit kalırsak gazi" anlayışıyla darbecilerin karşısına çıktığını vurguladı.

15 Temmuz Gazisi ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Turgut Aslan da kahramanlıklarla dolu tarihi yazmak kadar, onu gelecek nesillere aktaracak vatan-millet aşkını da daima canlı tutmanın önemli olduğunu ifade etti.

Aslan, "15 Temmuz 2016 günü kahraman milletimizin ferasetiyle, unutulmaz bir destan daha yazılmış ve bu cennet vatanı işgale kalkışanlar, bir kez daha demir yumruğumuz altında ezilmeye mahkum olmuşlardır." dedi.

AA / Kıvanç Gürbüz - Güncel

Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title