Haber : Türkiye'nin otomobili gece karanlığında görüntülendi! Yol tutuşu izleyenleri hayran bıraktı - Haberler

Haberi Paylaş

Türkiye'nin otomobili gece karanlığında görüntülendi! Yol tutuşu izleyenleri hayran bıraktı

 - Güncelleme:

Türkiye'nin piyasa çıkarmaya hazırlandığı yerli otomobil TOGG, gece yarısı görüntülere yansıdı. Aracın yol tutuşu, izleyenleri adeta hayran bıraktı.

2023 yılı Mart ayı itibariyle artık daha sık rastlamaya başlayacağımız Türkiye'nin yerli otomobili Togg, gece yarısında yolda görüntülendi. TOGG'u kimin kullandığı bilinmezken, bu görüntünün sosyal medya paylaşılması heyecan yarattı.

YOL TUTUŞU HAYRAN BIRAKTI

Türkiye'nin yerli otomobilinin yol tutuşu ve manevra kabiliyeti ise izleyenleri adeta kendisine hayran bıraktı. Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz tarafından görüntülenen TOGG, kamera kaydına girdikten saniyeler sonra hızlı şekilde gözden kayboldu.

MERAKLA BEKLENİYOR

TOGG'un banttan indirilip yollarla kavuşacağı tarih merakla bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOGG'un 2022 yılının sonunda banttan indirileceğini ifade etmişti.

Haberler.com - Güncel

Türkiye TOGG Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (23)

Hek Tor:

Abeyyyy, olmayan bu aracın fiyatı TÜİK verilerine göre mi arttırılıyor yoksa ENAG verilerine göre mi? (Yılın sorusu!)

MUSTAFA SAMET:

ARTIK SEÇİMİN AYAK SESLERİNİ DAHA İYİ DUYMAYA BAŞLADIM.

Mustafa ESMER:

Ben alamayacaksam bana ne ciler, zenginlere yapıldı diyenler ben sizleri iyi biliyorum daha bu fabrika ortada yokken "çivi bile uretemiyoruz" ahkamı kesen aynı tayfasiniz siz...

Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title