Haberler

Tekke " Bir Yumruk Gibi Olacağız"

Tekke " Bir yumruk gibi olacağız" Oktay ENSARİKAYSERİ (DHA) SAİ Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Fatih Tekke; Bir ağabey olarak oyuncularımızın yüzüne su serpmeye çalışacağız. İsimlerle değil, takım halinde topluca bir yumruk gibi kenetlenip, ortak hareket edeceğiz.

Tekke " Bir yumruk gibi olacağız"

Oktay ENSARİKAYSERİ (DHA)

SAİ Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Fatih Tekke ; Bir ağabey olarak oyuncularımızın yüzüne su serpmeye çalışacağız. İsimlerle değil, takım halinde topluca bir yumruk gibi kenetlenip, ortak hareket edeceğiz. Elimizdeki kadro çok yetenekli. Kaliteli kadromuzla zoru başaracağız şeklinde konuştu.

Hürriyet Yeniköy Tesisleri'nde basın sözcüsü Kaan Savruk ile birlikte basın toplantısı düzenleyen mavi siyahlı kulübün yeni teknik direktörü Fatih Tekke, görevinin herkes açısından hayırlı olmasını diledi. Tekke; Allah, hepimizi utandırmasın. Başkan Ziya Eren bize güç ve görev verdi. Biz de bu güvene dayalı olarak, futbol camiasında bu yaşta var olmak üzere görevi kabul ettik. Bu yaşta böylesi bir deneyime başlamak sanıyorum önemli. Benden sonraki jenerasyon açısından da teknik direktörlük açısından önemli bir görev sanıyorum. Teknik direktörlük görevimde benden gerçek dışında hiçbir şey duymayacaksınız. Çok iyi şeyler yapacağız. Başarılı olma konusunda zerre kadar şüphemiz yok. Beklentilerin çok üzerinde, teknik kadro ve futbolcular olarak, kendimize inanıyor ve güveniyoruz. Hüseyin Şimşir,Volkan Bekiroğlu,Hamit Cihat ve Ekrem Ekşioğlu ile birlikte Erciyesspor'da göreve başladık. Önümüzde Bursaspor deplasman maçı var. Bu maçtan puan ya da puanlarla ayrılmak istiyoruz. Şu anda yönetim kurulu tarafından kadro dışı bırakılmış Necati dahil tüm oyuncularla görüşeceğiz. Birilerinin sorununu çözmek yerine, bireysellikten çok takımın sorunlarını çözüp, başarılı olmak istiyoruz. Bir ağabey olarak oyuncularımızın yüzüne su serpmeye çalışacağız. İsimlerle değil, takım halinde topluca bir yumruk gibi kenetlenip, ortak hareket edeceğiz. Elimizdeki kadro çok yetenekli. Kaliteli kadromuzla zoru başaracağız' şeklinde konuştu

Tekke, teknik kadroda yer alan antrenörler dışında başkan Ziya Eren ile herhangi bir konuda görüşme yapmadığını belirterek, Başkan Eren ve genel menajer Nuhkan Rüzgar ile iki saat oturduk. Yardımcılarımızın dışında ücret ve mukavele süresi konuşmadık. Her konuda aynı düşüncede olduğumuz gözlerimizden belli oldu. Erciyesspor camiası başkanıyla birlikte bize, biz de camiaya güvenerek, evet dedik. Elimizde sihirli değnek yok ama, dua bekliyoruz.Söylemle değil,önümüzdeki 9 maçlık süreci iyi değerlendirip, hızlıca ama takım anlayışıyla hareket edeceğizdiye sözlerini tamamladı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Kayseri Erciyesspor Hürriyet Yeniköy Fatih Tekke Ziya Eren Politika Güncel Haberler

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

TBMM'den Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ne acil toplanma çağrısı: Refah saldırısı durdurulmalı

TBMM'den Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ne acil toplanma çağrısı: Refah saldırısı durdurulmalı

Rekabet Kurumu'ndan 4 ünlü beyaz et firmasına 1,2 milyar lira ceza

Rekabet Kurumu'ndan 4 ünlü beyaz et firmasına 1,2 milyar lira ceza

Bakmadan Geçme

Şahane Hayatım 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 29 Mayıs Şahane Hayatım yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 Akran zorbalığı nedir? Akran zorbalığı ile nasıl başa çıkılır? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Almanya-Türkiye Milletler Ligi maçı canlı izle! ALMANYA- TÜRKİYE VOLEYBOL MAÇI (HD) İZLEME LİNKİ BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Bittin Sen filmi oyuncuları kim, konusu ne? Bittin Sen filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 Rekabet Kurumu'ndan beyaz et firmalarına ceza! Hangi firmalar ceza aldı, neden ceza aldılar? Hansi Flick kimdir, kaç yaşında? Barcelona'nın yeni teknik direktörü kim? Hababam Sınıfı ne zaman, nerede çekildi? İlk Hababam Sınıfı kaç yılında çekildi? #128250 ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! SON DAKİKA: Az önce deprem mi oldu? Deprem nerede oldu, kaç şiddetinde oldu? AFAD/Kandilli Rasathanesi Deprem İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi! Avrupa'da sokak hayvanları ne yapılıyor? Avrupa'da köpek sorunu nasıl çözüldü?
İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title