Haberi Paylaş

Tavşanlı Beyazay, Yeni Başkanını Seçti

Güncel Haberler

Tavşanlı Beyazay, Yeni Başkanını Seçti

Türkiye Beyazay Derneği’nin Tavşanlı Şubesi’nde kongre heyecanı yaşandı.

Türkiye Beyazay Derneği'nin Tavşanlı Şubesi'nde kongre heyecanı yaşandı. Kongreye Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva telefon ile canlı bağlantı yaparak katıldı.

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde tek liste halinde girilen kongrede Eczacı Yusuf Akyol Türkiye Beyazay Derneği Tavşanlı şube başkanlığına seçildi.

Türkiye Beyazay Derneği Batı Bölge başkanı Ali Rıza Soyaslan'ın da katıldığı Olağan Genel Kurul'da yeni yönetim kurulu belirlendi.

Kongrede konuşan Türkiye Beyazay Derneği Batı Bölge başkanı Ali Rıza Soyaslan, "Ülkemizin içerisinde bulunduğu Afrin harekatımız birlik ve beraberliği güçlendirmemizi gerekli kılıyor. Seçimlerin özü birlikteliğimizi daha da güçlendirmektir. Bu salonda Engellilerimize gelecekte daha güçlü hizmet edecek gönüllü hizmet kadrolarını seçiyoruz. Böyle kutsal hizmetlere aday olan tüm gönüllü yönetim kurulu adaylarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Böyle kutsal yerlere hizmet etmek herkese nasip olmaz. Allah yeni yönetim kurulu üyelerimizin hizmetlerini ve başarılarını daim eylesin. Şu ana kadar 12 yıldır Tavşanlı'da Beyazay'a hizmet veren tüm yönetim kurullarında görev yapmış kardeşlerimize de teşekkür ediyorum" dedi.

Türkiye Beyazay Derneği Tavşanlı şube başkanlığına seçilen Eczacı Yusuf Akyol tebrikleri kabul ettikten sonra kongre son buldu. (Tİ - EFE) - KÜTAHYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Türkiye Beyazay Derneği Lokman Ayva Tavşanlı Kütahya Politika Güncel Haberler

title