Haberler

Soylu: "Ülkemin, Huzurun ve Güvenin Yükseleceği 4,5 Yıl Olacak"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Ülkemin yükseleceği, huzurun ve güvenin yükseleceği 4,5 yıl olacak.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Ülkemin yükseleceği, huzurun ve güvenin yükseleceği 4,5 yıl olacak. Artık kimse Türkiye'nin içerisine elini sokamayacak." dedi.

Ortahisar ilçesinde Atatürk Alanı'nda halka hitap eden Bakan Soylu, her dönemde Türkiye'nin önünü kesmeye çalışanlar olduğunu söyledi.

Soylu, yaşanan her sıkıntılı dönemin ardından milletin, önünü kesmeye çalışanlara 50 gramlık oy pusulasıyla "Biz büyük Türk milletiyiz" diye haykırdığını dile getirdi.

Türkiye'ye her zaman "patinaj yaptırmaya çalışanlar" olduğunun altını çizen Soylu, "Engellemeye çalıştıkları bütün büyük projeleri yaptık, çatlasınlar patlasınlar, şimdi çıldırıyorlar 'arabanızı, uçağınızı yapamazsınız'...Daha neler yapacağız neler, görecekler ve Türkiye'nin önünde saygıyla duracaklar." diye konuştu.

Soylu, vatandaşlardan, Ak Parti'nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu için destek isteyerek, Trabzon'da büyük projeleri hayata geçireceklerini ifade etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren ve Türkiye'nin sorunlarına çare bulamayacağını savunan Soylu, "Ona sormak lazım, ömründe 3 tane koyunu gütmüş mü diye." dedi.

Soylu, gelecek 4,5 yılda ekonominin yükseleceğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Ülkemin yükseleceği, huzurun ve güvenin yükseleceği 4,5 yıl olacak. Artık kimse Türkiye'nin içerisine elini sokamayacak. 50 gramlık oy pusulasıyla onlara öyle bir ders verin ki bir daha bu ülkeyle oynanmayacağını, bu feraset sahibi milletle oynanmayacağını bir defa daha görsünler."

Mitinge Ak Parti'nin Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Ak Parti'nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım da katıldı.

Kaynak: AA / Güncel

Süleyman Soylu AK Parti Türkiye Trabzon Güncel Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Bakmadan Geçme

Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Brezilya'dan Gazze'deki saldırılara tepki: İsrail büyükelçisini geri çekti

Brezilya'dan Gazze'deki saldırılara tepki: İsrail büyükelçisini geri çekti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title