Seyitgazi'ye Yatırımlar Devam Ediyor - Haberler
Haberi Paylaş

Seyitgazi'ye Yatırımlar Devam Ediyor

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
Seyitgazi'ye Yatırımlar Devam Ediyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, mevsim şartlarının düzelmesiyle birlikte yol, bakım ve yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekipleri, son olarak Doğançayır Mahallesindeki asfalt çalışmasıyla mahallelinin yüzünü güldürdü. Doğançayır Mahallesi Atatürk Caddesini modern görünüme kavuşturan ekipler yaptığı örnek çalışmalar ile Doğançayırlı vatandaşların memnuniyetini kazanıyor. Yetkililer, Doğançayır Atatürk Caddesinde bin ton sıcak asfaltın serildiğini belirttiler.

Ayrıca, Seyitgazi Kırka Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde çalışma başlatan ekipler, geçmiş yıllarda kilitli parke taşı yapılan ancak zamanla deformasyona maruz kalan caddede kapsamlı bir çalışma gerçekleştiriyor. Özelliğini kaybeden kilit taşlar kaldırılarak altyapı zemin iyileştirme sonucu sıcak asfalt çalışması yapılacak.

Ekipler ayrıca Kırka Mahallesinin mezarlık yollarında da kapsamlı bir çalışma gerçekleştirdi. Bakımsız olan mezarlık alanında zemin düzeltilmesi ve mezarlık içi yollara kilit parke taş döşendi.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, "Görev yetki ve sorumluluğumuzda bulunan ilçe ve mahallelerdeki gerekli çalışmaları titizlikle yapıyoruz. İş programı çerçevesinde altyapı çalışmalarını bitirdiğimiz yolların asfalt kaplamaları yapılarak vatandaşlarımızı yeni yollarına kavuşturacağız" dedi.

Bültenler / Güncel

Doğançayır, Seyitgazi, Kırka, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title