Haberler

Sevgililer Günü - Suni kar yağdırıldı -

Abone Ol

İzmir'de, Sevgililer Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, Karşıyaka Çarşısı'nda bulunanların üzerine suni kar yağdırıldı.

İzmir'de, Sevgililer Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, Karşıyaka Çarşısı'nda bulunanların üzerine suni kar yağdırıldı.

Karşıyaka Çarşısı'nın girişine kurulan platformda çeşitli grupların konserinin ardından sahneye çıkan Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, etkinliğe katılanların Sevgililer Günü'nü kutlayıp, herkese sevgi ve saygı dolu günler diledi.

Konuşmanın ardından 10. Yıl Marşı eşliğinde, çarşı boyunca kurulan düzenekle, katılımcıların üzerine suni kar yağdırıldı.

Suni kar yağışı, konser eşliğinde ve katılımcıların coşkusuyla yaklaşık 1,5 saat aralıklarla devam etti.

İzmirliler, Sevgililer Günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe yoğun ilgi gösterdi.

Kaynak: AA / Güncel

Cevat Durak Karşıyaka İzmir Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ABD GAZZE KARARI SON DAKİKA! ABD'nin Gazze açıklaması nedir? Gazze ateşkes olacak mı? GEBZE FABRİKA YANGINI SON DAKİKA | Gebze yangın son durum ne, söndürüldü mü? İskoçlar Çetesi çökertildi mi? Kafes-17 operasyonuyla çökertilen İskoçlar Çetesi lideri, elebaşı kim? Kardeşlerim YENİ BÖLÜM (108. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Adım Farah YENİ BÖLÜM (24. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Adım Farah yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Gönül Dağı YENİ BÖLÜM (117. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Güldür Güldür Show YENİ BÖLÜM (354. Bölüm) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (9 ARALIK CUMARTESİ) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 9 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Erden Timur istifa etti mi? Murat Bozok kimdir? MasterChef Şef Murat Bozok kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 9 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 9 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 9 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 9 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 9 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
title