Haberler

SEMERKANT - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şangay İşbirliği Örgütü Zirvesi'nde konuştu

Abone Ol

Şanghay İşbirliği Örgütü toplantı salonu Toplantıya katılan devlet başkanları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'in konuşması SEMERKANT - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanghay İşbirliği Örgütü Zirvesi'nde konuştu.

Şanghay İşbirliği Örgütü toplantı salonu

Toplantıya katılan devlet başkanları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'in konuşması SEMERKANT - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanghay İşbirliği Örgütü Zirvesi'nde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Şanghay İşbirliği Örgütü) Son 10 yıldır sahip olduğumuz Diyalog Ortağı statümüz sayesinde burası Asya'ya açılan pencerelerimizden biri haline gelmiştir."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Amacımız insanı ve insani değerleri merkeze alan girişimci bir diplomasi anlayışı ile bölgemizde ve ötesinde bir barış kuşağı tesis etmektir."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Doğu ile batı arasındaki köprü konumumuz emsalsiz imkanlar sunuyor. Güvenlikten ekonomiye, enerjiden ulaşıma, tarımdan turizme her alanda iş birliğine hazırız

Kaynak: AA / Güncel

Şanghay İşbirliği Örgütü Recep Tayyip Erdoğan Güncel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title