Haberi Paylaş
Saruhanlı'da Tiyatro Gecesi

Saruhanlı'da Tiyatro Gecesi

Güncel Haberler

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında "Pardon Bekar Mısınız" adlı tiyatro oyununu Saruhanlılı vatandaşlarla buluşturdu.

Saruhanlı Kültür Merkezi'nde sahnelenen oyun izleyicilerden tam not aldı.

Sinan Bengier, Meral Küçükerol, Ahmet Çevik, Tuğba Özay, Dost Elver ve Ender Gülçiçek'in rol aldığı, "Pardon Bekar Mısınız?" adlı iki perdelik tiyatro oyunu, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Ekim Ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Saruhanlı'da sahnelendi. Saruhanlı Kültür Merkezi'nde sahnelenen oyuna Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Koordinatörü Hakan Ulak da katıldı. Mustafa Arukoğlu'nun yazdığı, Apo Kaya'nın yönetmenliğini üstlendiği iki perdelik oyunda, huysuz ve tutucu bir adamın evini kiralamak zorunda kalan Damla ve Burcu adlı iki öğrenciyle çat kapı gelen davetsiz arkadaşları, Burcu'nun aykırı ailesi, ev sahipleri ve tuhaf oğlu arasındaki köşe kapmaca anlatılıyor. Oyun Saruhanlılı vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile izlendi. Oyunun sonunda, Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Koordinatörü Hakan Ulak, "Saruhanlı halkına eğlenceli bir gece yaşattıkları için değerli sanatçılarımıza ve bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Meral Küçükerol Sinan Bengier Saruhanlı Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title