Meral Küçükerol Haberleri

Meral Küçükerol haber, Meral Küçükerol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Meral Küçükerol - 26.01.2019
İstanbul - - Yeşilçam'ın Çınarları Aynı Çatı Altında Yaşıyor
YEŞİLÇAM'ın unutulmaz isimleri yıllar sonra bir çatı altında buluştu. Unutulmaz filmlere hayat veren sanatçılar Mehtap Anıl, Atilla Pekdemir, Hikmet Karagöz, Meral Küçükerol Kartal'da bulunan Sanatçı Yaşam Evi'nde hayatlarını sürdürüyor.
Meral Küçükerol - 10.07.2015
Pardon Bekâr Mısınız?  Güçlü Kadrosuyla Kırdı Geçirdi
DEV KADRO Mustafa Arıkoğlu'nun kaleme aldığı, Apo Kaya yönetmenliğini üstlendiği, müziklerini Aras Deniz Sipahi'nin koreografilerini ise Pınar Ataer hazırladığı oyunda; Sinan Bengier, Meral Küçükerol, Ahmet Çevik, Dost Elver, Tuğba Özay, Aslı Omag, Ender Gülçiçek, Hakan Kutlay Kutlu, Şehmus Akbulut ve Yağız Şanal gibi sevilen oyuncular rol aldı.
Meral Küçükerol - 07.07.2015
'PARDON Bekar Mısın?' Perdelerini Aliağalılar İçin Açacak
Huysuz ve tutucu bir adamın evini kiralamak zorunda kalan Damla ve Burcu adlı iki öğrenciyle çat kapı gelen davetsiz arkadaşları, Burcu'nun aykırı ailesi, ev sahipleri ve tuhaf oğlu arasındaki köşe kapmacayı anlatan oyun iki perdeden oluşuyor. Oyuncu Ahmet Çevik'in kendi adını taşıyan tiyatrosu tarafından sahnelenecek oyunda; Sinan Bengier, Meral Küçükerol, Ahmet Çevik, Dost Elver, Tuğba Özay, Aslı Omag, Ender Gülçiçek, Hakan Kutlay Kutlu, Şehmus Akbulut ve Yağız Şanal gibi sevilen oyuncular rol alıyor.
Meral Küçükerol - 07.07.2015
'Pardon Bekar Mısın?' Perdelerini Aliağalılar İçin Açacak
Oyuncu Ahmet Çevik'in kendi adını taşıyan tiyatrosu tarafından sahnelenecek oyunda; Sinan Bengier, Meral Küçükerol, Ahmet Çevik, Dost Elver, Tuğba Özay, Aslı Omag, Ender Gülçiçek, Hakan Kutlay Kutlu, Şehmus Akbulut ve Yağız Şanal gibi sevilen oyuncular rol alıyor.
Meral Küçükerol - 22.06.2015
Soma İçin Kahkaha Vakti
Başrollerinde Ahmet Çevik, Ayberk Atilla, Sinan Bengier, Meral Küçükerol, Selin Bayraktar ve Ender Gülçiçek'in yer aldığı orta oyunu, Somalı vatandaşlar tarafından büyük bir beğeni ile izlendi.
Meral Küçükerol - 02.06.2015
Karikatürist Bedri Koraman'ın Cenazesi Toprağa Verildi
Belediye önündeki tören sırasında Bedri Koraman'ın eşi Nil Koraman ile ünlü karikatüristin kızı Meral Küçükerol arasında tartışma çıktı.
Meral Küçükerol - 18.12.2014
Kavuğu Levent Kırca'dan Teslim Alacak
Mustafa Arıkoğlu'nun yazdığı, yönetmenliğini Apo Kaya'nın yaptığı başrolleri Ahmet Çevik, Tuğba Özay, Dost Elver, Selin Bayraktar, Ender Gülçiçek, Hakan Kutlay Kutlu, Şehmus Akbulut, Yağız Sanal, Sinan Bengier ve Meral Küçükerol'un paylaştığı 'Pardon Bekar mısınız?' oyunun gala gecesinde Ahmet Çevik, Darulbedayi sanatçısı Behzat Budak Haki'nin şu an Levent Kırca'da bulunan kavuğunu devralacak.
Meral Küçükerol - 16.12.2014
Kavuğu Levent Kırca'dan Teslim Alacak
Gecede bir de çok önemli sürpriz yaşanacak! Mustafa Arıkoğlu'nun yazdığı, yönetmenliğini Apo Kaya'nın yaptığı başrolleri Ahmet Çevik, Sinan Bengier, Tuğba Özay, Dost Elver, Selin Bayraktar, Ender Gülçiçek, Hakan Kutlay Kutlu, Şehmus Akbulut, Yağız Sanal ve Meral Küçükerol'un paylaştığı oyunda birde sürpriz yaşanacak.
Meral Küçükerol - 24.10.2014
Büyükşehir'den Akhisar'a Tiyatro Jesti
Sinan Bengier, Meral Küçükerol, Ahmet Çevik, Tuğba Özay, Dost Elver ve Ender Gülçiçek'in rol aldığı, "Pardon Bekar Mısınız?" adlı iki perdelik tiyatro oyunu, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Ekim Ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Akhisar'da sahnelendi.
Meral Küçükerol - 24.10.2014
Büyükşehir'den Akhisar'a Tiyatro Jesti
Sinan Bengier, Meral Küçükerol, Ahmet Çevik, Tuğba Özay, Dost Elver ve Ender Gülçiçek'in rol aldığı, "Pardon Bekar Mısınız?" adlı iki perdelik tiyatro oyunu, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Ekim Ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Akhisar'da sahnelendi.
Meral Küçükerol - 21.10.2014
"Pardon Bekar Mısınız?" Güldürdü"
Sinan Bengier, Meral Küçükerol, Ahmet Çevik, Tuğba Özay, Dost Elver ve Ender Gülçiçek'in rol aldığı, "Pardon Bekar Mısınız?" adlı iki perdelik tiyatro oyunu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Manisalılarla buluştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Meral Küçükerol Haberleri | Meral Küçükerol Kimdir - Haberler - Meral Küçükerol haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Meral Küçükerol kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbul - - Yeşilçam'ın Çınarları Aynı Çatı Altında Yaşıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 23:12:20. #1.16#

title