Haberler

Şanlıurfa Düğüne Katıldı

Abone Ol

Bakan Çelik: Ey HDP'liler kimden korkuyorsunuz? (EK)DÜĞÜNE KATILDIGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, emekli imam Ali Topal'ın oğlu İbrahim Halil Topal ile Emine Hatun Bağmancı çiftinin düğününe katıldı.

Bakan Çelik: Ey HDP'liler kimden korkuyorsunuz? (EK)

DÜĞÜNE KATILDI

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, emekli imam Ali Topal'ın oğlu İbrahim Halil Topal ile Emine Hatun Bağmancı çiftinin düğününe katıldı. Haremlik selamlık olarak gerçekleşen mevlitli düğün töreninde kadınların oturduğu alana perde çekildi. Erkeklerin bahçede oturduğu törende Bakan Faruk Çelik ile beraberindeki Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Ak Parti milletvekillerinden oluşan şahitler, kadınların bulunduğu alana geçerek, çiftlerin nikah törenine katıldı. Evlilik cüzdanını geline veren Bakan Çelik, mutlulukmar dileyerek, 'Ömür boyu bahtiyar olun, birlikte ihtiyar olun' dedi.

GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR

Haber-Kamera: Ali LEYLAK-Ömer PINAR / ŞANLIURFA, (DHA)

(Tür: Yurt)

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

İbrahim Halil Faruk Çelik Şanlıurfa Ali Topal Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Güneş doğduktan sonra sabah namazı kılınır mı DİYANET? Sabah namazı güneş doğduktan kaç dakika sonra kılınır DİYANET? CUMARTESİ GÜNÜ ECZANELER AÇIK MI? 2 Aralık 2023 Eczane çalışma saatleri! Tesla Cybertruck Türkiye fiyatı ne kadar, belli oldu mu? Cybertruck özellikleri neler, içi nasıl? Yalı Çapkını YENİ BÖLÜM (48. BÖLÜM) İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek?
title