Haberi Paylaş

Lise öğrencilerinin kavgasına veliler de dahil oldu

Güncel Haberler

Mersin'de bir okulda gerçekleşen 12'inci sınıf öğrencileri arasındaki kavgaya veliler de dahil oldu. Tekme ve yumrukların kullanıldığı kavgada 3 öğrenci yaralandı. Olay cep telefonuyla anbean kaydedildi.

Tarsus ilçesinde Şehit Cengiz Topel Anadolu Lisesi'nde daha önce kavga eden bazı 12'inci sınıf öğrencileri tenefüste karşı karşıya geldi.

KAVGAYA VELİLER DE DAHİL OLDU

Henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan kavgaya, bu sırada okulda bulunan öğrenci velileri de katıldı. Öğrenciler ve velilerinin karıştığı kavga, başka bir öğrenci tarafından telefonla kayda alınıp, sosyal medyada paylaşıldı.

3 ÖĞRENCİ YARALI

Tarafların tekme ve yumruklarla birbirlerine saldırdığı kavgada 3 öğrenci darbedilerek yaralandı. Kavga eden kalabalık, ihbar üzerine okula sevk edilen polis tarafından dağıtıldı. Kavgaya karışanlar, daha sonra polis merkezine götürüldü.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Demirören Haber Ajansı / Okan Çalışkan - Güncel

Arbede Tarsus Polis kavga Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title