Haberler

Meclis'te Yumurta ve Paskalya Çöreği İkramı

Güncel Haberler

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan'ın açıklaması CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm'ün açıklaması Yumurta tokuşturma Paskalya çöreğinin dağıtılması Siyasi parti gruplarına içinde yumurta ve paskalya çöreği bulunan hediye paketi dağıtılması Meclis'te yumurta ve paskalya çöreği ikramı CHP İstanbul Milletvekili Doğan, Paskalya Bayramı dolayısıyla basın mensuplarına yumurta ve paskalya çöreği ikram etti CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan, Paskalya Bayramı dolayısıyla basın mensuplarına yumurta ve paskalya çöreği ikramında bulundu.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan'ın açıklaması

CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm'ün açıklaması

Yumurta tokuşturma

Paskalya çöreğinin dağıtılması

Siyasi parti gruplarına içinde yumurta ve paskalya çöreği bulunan hediye paketi dağıtılması Meclis'te yumurta ve paskalya çöreği ikramı

CHP İstanbul Milletvekili Doğan, Paskalya Bayramı dolayısıyla basın mensuplarına yumurta ve paskalya çöreği ikram etti

CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan, Paskalya Bayramı dolayısıyla basın mensuplarına yumurta ve paskalya çöreği ikramında bulundu.

Doğan, beraberinde partisinin Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm ile Meclis Basın Koridorunda gazetecilere, Paskalya Bayramı dolayısıyla yumurta ve paskalya çöreği dağıttı.

Paskalya Bayramı'nın bu yıl da 27 Mart'ta kutlanacağını, yumurtaları boyama kültürünün ise baharın renklerini simgelediğini belirten Doğan, "Ben de Meclis çatısı altında sizlerle baharı simgeleyen paskalya coşkusunu kutlamak istedim. Paskalyanın tüm insanlığa barış ve esenlik getirmesini diliyorum." dedi.

CHP Balıkesir Milletvekili Tüm de Türkiye'de ve dünyada yaşayan tüm Hristiyanların Paskalya Bayramı'nı kutladı. Dünyanın neresinde olursa olsun, bu güzel günlerin herkesin ortak değerleri olduğunu ifade eden Tüm, "Bütün inançlara saygılıyız. Bütün inançların güzel günlerini birlikte kutlamak durumundayız." diye konuştu.

Daha sonra CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm ile yumurta tokuşturan Doğan, gazetecilere de yumurta ve paskalya çöreği ikram etti.

Doğan, ayrıca siyasi parti gruplarına da yumurta ve paskalya çöreği dağıttı.

Kaynak: AA / Güncel

Selina Doğan Mehmet Tüm Balıkesir Politika Güncel Haberler

title