Haberler

MAÜ'de Bahar Şenlikleri Başlıyor

Güncelleme:

Mardin Artuklu Üniversitesi tarafından düzenlenen ve 11-13 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 'Bahar Şenlikleri ve Mezuniyet Töreni' etkinlikleri başlıyor.

11-13 Mayıs tarihlerinde 13.00 – 23.00 saatleri arasında Mardin Artuklu Üniversitesi kampüs alanında gerçekleştirilecek olan Bahar Şenlikleri ve Mezuniyet Töreni etkinliklerinde birbirinden heyecanlı etkinliklerin ve konser programlarının yer aldığı bildirildi.

Mardin Artuklu ÜniversitesiBasın Müşavirliği tarafından verilen bilgiye göre;

11 Mayıs2022 tarihinde saat 13.00'da şenlik açılışı ile başlayacak olan Bahar Şenlikleri ve Mezuniyet TöreniEtkinliklerinde;öğrenciler ile gerçekleştirilecek olan pano boyama ve spor yarışmaları, Hat, Seramik, Çini ve Tezhipatölyeleri, bisiklet turları, uçurtma şenlikleri, stafet yarışları, açık mikrofon yetenek yarışması, öğrenci kulüpleri stant etkinlikleri ve halk oyunları etkinliklerinin yanı sıra halka açık olarak gerçekleştirilecek olan Mustafa Ceceli, Cem Karaboğa ve Serdar Örnek Konserlerinin düzenleneceği bildirildi.

11 Mayıs Çarşamba saat:20.00'da Mardin Artuklu Üniversitesi kampüs alanındahalka açık olarak düzenlenecek olan Mustafa Ceceli konser programı için 15 Temmuz Demokrasi ve ŞehitlerParkındansaat: 16.00'dan itibaren ring hizmeti (ücretsiz servis aracı) verileceği bilgisi paylaşıldı.

Ayrıca, 'Bahar Şenlikleri ve Mezuniyet Töreni'programı kapsamında 13 Mayıs tarihinde Spor MüsabakalarıÖdül Töreni ile Toplu Mezuniyetve Kep Atma Törenine mezun olan öğrencilerin ailelerinin de davet edildiği belirtildi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Bahar Şenlikleri Artuklu Haberler

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

''Zıkkım yesin, gebersinler'' sözü ortalığı karıştırdı! Yeniden Refah'ta 220 kişilik istifa

''Zıkkım yesin, gebersinler'' sözü ortalığı karıştırdı! Yeniden Refah'ta 220 kişilik istifa

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bakmadan Geçme

Fenerbahçe Hull City maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Fenerbahçe Hull City maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Galatasaray Trencin maçı ilk 11'i! Galatasaray'ın Trencin maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Fenerbahçe Hull City maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Hull City maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Galatasaray Trencin maçı CANLI izle! (HD) 18 Temmuz Galatasaray Trencin maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Fenerbahçe Hull City maçı CANLI izle! (HD) 18 Temmuz FB Hull City maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? EXXEN canlı maç izle! (FENERBAHÇE-HULL CİTY) EXXEN spor canlı izle! 18 Temmuz EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın TV8.5 canlı izle! FENERBAHÇE-HULL CİTY TV8.5 CANLI 4K İZLE! 18 Temmuz TV8.5 HD kesintisiz donmadan canlı izle linki! Adnan Menderes Havalimanı seferleri iptal! İzmir'de uçak seferleri iptal mi edildi, ne oldu? Seferler neden iptal edildi? D-Smart Spor Smart CANLI izle! Galatasaray Trencin Spor Smart şifresiz canlı yayın linki! Spor Smart CANLI izle! (GALATASARAY TRENCİN MAÇI) Spor Smart donmadan ve kesintisiz izle! 18 Temmuz D Smart Go Spor Smart canlı yayın! Mehmet Büyükekşi ve Ali Koç neden kavga etti? TFF Başkanlık seçimleri sonuçlandı mı? Yabancı sınırı değişecek mi? İbrahim Hacıosmanoğlu yabancı sınırı hakkında ne demişti? İbrahim Hacıosmanoğlu kimdir? Yeni TFF Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu kim, nereli, kaç yaşında? Yeni TFF Başkanı kim oldu? SON DAKİKA! TFF Başkanı belli oldu İbrahim Hacıosmanoğlu kaç oy aldı? TFF seçim sonuçları
5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

title