Haberler

  Marvel'ın Yeni Fantastik Dörtlü'sü İçin Oyuncu Kadrosu Belli Değil

  Güncelleme:

  Marvel'ın yeni Fantastik Dörtlü'sü için oyuncu kadrosu henüz duyurulmadı. Ancak Doctor Doom rolü için Josh Hartnett düşünülüyor. Film, planlanan tarihe yetişmeyebilir ve ana kötü adamın kim olacağı da belirsiz.

  Marvel'ın Fantastik Dörtlü'sü yeniden başlıyor. Yepyeni simalarla Marvel evrenine geri dönecek seri 2 Mayıs 2025'te izleyicisiyle buluşması planlanıyor. Ancak takvimde planlanan tarihe yetişmesi pek olası değil. Ayrıca Marvel, yeni Fantastik Dörtlü'nün oyuncu kadrosunu da henüz duyurmadı. Lakin Doctor Doom için Jeff Sneider'ın aklında bir isim var. İşte detaylar…

  Marvel, yeni Fantastik Dörtlü'süne Doctor Doom seçti!

  Fantastik Dörtlü oyuncu kadrosunda merak ettiğimiz sadece dört süper kahraman değil. Ayrıca bu ilk filmin kötü adamlarını kimlerin oynayacağını ve kötü adamların kim olacağını da bilmek istiyoruz.  Avengers: Secret Wars ile biten Multiverse Saga'da olduğumuz göz önüne alınırsa, Doctor Doom hikayenin baş düşmanı gibi görünüyor.

  Ancak Fantastik Dörtlü'nün hikayesiyle ilgili söylentilerin çoğu, Doctor Doom'un filmin ana kötü adamı olmadığı yönünde. Bunun yerine anti-kahramanın küçük bir rolü olabilir. Fantastik Dörtlü'nün ana kötü adamlarının Galacturs ve Gümüş Sörfçü olacağı tahminler arasında. Bu analizler neticesinde Doctor Doom'un yalnızca filmin jenerik sahnelerinde yer alması hayranlarını şaşırtmayacak.

  Dur artık: Marvel's Spider-Man 2, daha çıkmadan zamlandı!

  Jeff Sneider perşembe günkü The Hot Mic podcastinde Marvel'ın Doctor Doom rolü için Josh Hartnett'i düşündüğünü duyduğunu söyledi. Josh Hartnett, Christopher Nolan'ın Oppenheimer filminde Ernest Lawrence'ı canlandırdı. Son zamanlarda büyük gişe rekorları kıran filmlerde pek görülmeyen aktör Oppenheimer'ın öne çıkan yıldızlarından oldu. Yükselen yıldız Josh Hartnett, Doctor Doom'un yeni versiyonu için biçilmiş kaftan olabilir.

  Sneider, Marvel'ın Fantastik Dörtlü için düşündüğü çeşitli oyuncular hakkında ek ayrıntılar da verdi. Bu ek ayrıntılar arasında Sue Storm için Vanessa Kirby'nin de kadroda yer alacağı bilgisi var. Bu doğrulanmış gibi görünüyor. Ayrıca Marvel, Fantastik Dörtlü'yü Görünmez Kadın etrafında çekebilir .

  Marvel, Fantastik Dörtlü oyuncu kadrosunu ancak grev bittikten sonra açıklayacak. Ayrıca Marvel, yeni seriyi 2025'e kadar yetiştiremeyebilir. Elbette filmi çekmek ve vizyona zamanında koymak için yeterli zamanı var. Ancak yazarların ve oyuncuların grevlerine ne zaman son verecekleri belli değil. Ayrıca takvimde vizyona girmeyi bekleyen bir sürü proje varken yeni Fantastik Dörtlü sırasını bekleyecek.

  Kaynak: Shiftdelete / Güncel

  Josh Hartnett Marvel Güncel Haberler

  Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

  Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

  Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

  Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

  Devlet hastanesinin tuvaletine gizli kamera yerleştirmişti! Evinde ölü bulundu

  Devlet hastanesinin tuvaletine gizli kamera yerleştirmişti! Evinde ölü bulundu

  Bakmadan Geçme

  20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Almanya Macaristan maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Almanya Macaristan maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Almanya Macaristan maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Almanya Macaristan maçı ne oldu? 19-20 Haziran Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? 19-20 Haziran hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? EURO 2024 C Grubu Puan Durumu! C Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 C Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 B Grubu Puan Durumu! B Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 B Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak?
  Batman Hasankeyf'te bazı bölgeler geçici güvenlik bölgesi ilan edildi! Girişler kapatıldı

  Batman Hasankeyf'te bazı bölgeler geçici güvenlik bölgesi ilan edildi! Girişler kapatıldı

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title