"Laiklik elden gidiyor" sözüyle tanınan Süleyman dede, bu kez de zam açıklamasıyla gündem oldu - Haberler
Haberi Paylaş

"Laiklik elden gidiyor" sözüyle tanınan Süleyman dede, bu kez de zam açıklamasıyla gündem oldu

Haberler.com - Gözde Nur Bayar - Güncel
 - Güncelleme:

Bir sokak röportajında sarf ettiği "Laiklik elden gidiyor" sözleriyle ünlenen Süleyman Çakır, bu kez de gelen zamlara ilişkin yaptığı açıklamalarıyla gündeme oturdu. Sokakta mikrofon uzatılan Çakır, "Bedava mı yakacaktık? Elektrik bedava, doğal gaz bedava, su bedava,10 bin lira maaş… Telefonu beğenmeyiz, 2 bin lira maaşla çalışmayız... Önce adam olacağız, hükümet ne yapsın?" ifadelerini kullandı.

Yıllar önce bir sokak röportajında kullandığı "Laiklik elden gidiyor" sözleriyle fenomen olan Süleyman Çakır, son olarak gelen zamlara ilişkin yaptığı açıklamalarda gündeme geldi.

"BEDAVA MI YAKACAKTIK?"

Geçtiğimiz günlerde Üsküdar'da bir sokak röportajında ortaya çıkan Çakır, son dönemde gelen elektrik ve doğal gaz zamlara ilişkin şu ifadeleri kullandı: "Bedava mı yakacaktık? İyi… Elektrik bedava, doğalgaz bedava, su bedava,10 bin lira maaş… Telefonu beğenmeyiz, 2 bin lira maaşla çalışmayız... Önce adam olacağız, hükümet ne yapsın?"

SOKAK RÖPORTAJI İLE TANINMIŞTI

Çakır, bir YouTube kanalının Üsküdar'da yapmış olduğu "24 Haziran'da kime oy vereceksiniz?" konulu röportajda verdiği cevaplar ve üslubu ile tanınmıştı. Röportaj sırasında, röportaj kelimesi ile kürtaj kelimesini karıştırması ve röportaj sırasında "Laiklik elden gidiyor, hain, vatan haini" söylemi ile sosyal medyada popüler olmuştu.

Haberler.com / Gözde Nur Bayar - Güncel

Süleyman Çakır, Laiklik, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (37)

ali cevizci:

şimdi bu adam zihnen ölmediğinimi idda ediyor.zihnen ölmüş.

Adem Karabıyık:

Dedeyi hemen acımasızca eleştirmeyelim. Belki bunamıştır. Biz bilemeyiz.

Sercan Özermiş:

Sen dişlerini fırçala önce dede :)

Tüm 37 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title