Haberler

Kozcağız-Bartın duble yol çalışmaları

Abone Ol

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız beldesi ile Bartın arasında devam eden duble yol çalışmalarını inceledi.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız beldesi ile Bartın arasında devam eden duble yol çalışmalarını inceledi.

Tunç, burada yaptığı açıklamada 164 milyon lira yaklaşık maliyetle ihaleye çıkan ve 110 milyon liraya ihale edilen Kozcağız duble yolu inşaatının müteahhit firma ile sözleşme imzalandıktan sonra bazı proje revize çalışmaları yapıldığını ve ardından çalışmalara başlandığını söyledi.

Kozcağız ile Bartın Otobüs Terminali arasındaki 14 kilometrelik yolun duble yol olarak yapılması ile Bartın, Kozcağız, Kumluca ve Hasankadı beldelerine ulaşımın kolaylaşacağını ifade eden Tunç, şunları kaydetti:

"Kozcağız beldesinden Bartın Otobüs Terminali'ne kadar olan kesimde ciddi bir trafik yoğunluğu yaşanmakta ve bu yoldaki kaza riski de yüksek olmaktadır. Bizler de konuyu Karayolları Genel Müdürlüğüne taşıdık ve yolun yatırım programına alınmasını sağladık. Proje çalışmalarının tamamlanmasının ardından yapım ihalesi gerçekleştirildi ve yapım çalışmalarına başlandı."

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve İl Genel Meclisi Üyesi Giray Gülsoy'un da yer aldığı incelemede Tunç, şantiye şefinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaynak: AA / Güncel

Enver Yılmaz Kozcağız AK Parti Bartın Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title